Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hol tudhatom meg hogy a rák...

Hol tudhatom meg hogy a rák csillagjegyű emberek milyen csillagjegyű emberekkel találnak? Esetleg milyenekkel egyáltalán?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt írhattad volna inkább az ezoterikába, inkább.

Egyébként - ha igaz az asztrológia - valószínűleg a többi vízjegyű az akihez passzol a rák: skorpió, halak, rák

Esetleg a föld jegyűek: bika, bak, szűz

2014. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Valaki lefordítaná ezt a kérdést magyarra?
2014. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rák vagyok, de pont az ajánlottakkal nem jövök ki. Szóval ne adj az ilyesmire.
2014. ápr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2014. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A skorpion kivul mindegyik jegyu ferfival volt mar vmi kontaktom illetve noben is, ugy skorpioban is:)

Az eletemben tobb vizonto fordult meg, koztuk volt ket palim is.... Vonzodunk egymashoz, annyira humorosak es aleglehetetlenebb helyzetben is megtudnak nevetettetni a megjegyzeseikkel.. de nem mukodott soha kapcsolatban mert en szeretem birtokolni es forditva is atadni magam teljesen a masiknak... Nekik pedig ez sok.. ha nem is “birtoklod” oket is ok nem tudjak azt a stabilitast adni amire en vagyok...

Szuz: noben a halalom, irritalnak..... egy probalkozasom volt egy szuz jegyu hapsival, nem voltam elajulva a tole, a szex jo volt de nekem hianyzott a szikra amivel vinnenk egymast elore.. harmonikus kapcsolat lehetett volna belole de nekem nem kellett nem ereztem magamenak..

Bak: bakok is nagyon humorosak nekem a fapofa mogott ritkan szolalnak meg de akkor nagyot😂 volt tobb bak ferfi udvarlom akik megadtak volna nekem amit szeretnek es ok is lattam bennem gondolom azt amit ok akarnak mert evekig jottek utanam, viszont mindegyikkel rosszkor rossz helyen rossz idoben talalkoztam.:)

Bika: ket bikaval is voltam vagyok kapcsolatban, eleinte nehezkesek de szerintem nagyon nagyon jo termeszetuk van nagyon sok mindenben egyezik a velemenyunk.. a szex fenomenalis mar ha nem valami lustabb bikat fogsz ki akkor ot kicsit fel kell rugdosni...:)) d enagyon joszivuek, hatarozottak..lassuak... nekem is bika az aszcendensem...:)

Halak: halak noket nem kedvelem, tesze toszak masik utan mennek befolyasolhatok epp ezert nagyon megbizhatatlanok... ferfiben mar mas a helyzet bar itt is nagyon befolyasolhatok de ok megis kepesek azert egy dolog mellett kitartani a sok elmorzsalodott sok mellett:) vonzodunk egymashoz de egy halak ferfi volt az eletemben akivel szinten eosazkor rossz idoben talalkoztunk.....

Rak: egYik legjobb baratom rak, konnyen kijovunk, mintha tukrot tartanank egymasnak...:) noben rakot nem ismerek de tuti jol kijonnenk.......:))

Skorpio: Kedvelem oket, ha idegenkent ismerjuk meg egymast nagyon jol kijovunk es konnyen megertjuk segitjuk egymast... ha barmi de barmi kozunk van egymashoz kozos ismeros barmi... nagYon ellenszenvesek ha egybol nem dobok hatast nekik, jon a tamadas ami rolam lepattant mert konnyen atlatok rajtuk... ferfiben csak skorpio aszcendensuvel volt ban kapcsolatom veluk nincs ez az ellensegeskedest inkabb a kolcsonos titkolozas....:) csak ne vigyuk tulzasba mert egy ido utan egyikonknek engedni kell..

2019. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!