Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akiknek halak csillagj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek halak csillagjegyű pasija van. Mennyire csalfa a párotok?

Figyelt kérdés
megcsalás, szerelem, halak
2013. nov. 6. 12:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megcsalt egy csikóhallal a szemét:@
2013. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
.....
2013. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha csillagjegy alapján kategorizálnánk az embereket elég csúnya világ lenne...
2013. nov. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én nem lány vagyok halak a csillagjegyem de én még nem csaltam meg 1 barátnőmet sem, de ez szerintem személyiség függő
2013. nov. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én halak vagyok, volt egy 4 éves és most van egy 1 éves kapcsolatomés még nem csaltam meg egyik hölgyet sem...de szerintem ez nem csillagjegy függő
2013. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Olyan buta nőt, aki hisz a horoszkópban biztos, hogy hamarabb csalnak meg, mint egy intelligenset.
2013. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Olyan hülyeség a horoszkóp, semmi haszna, csak kárt okoz...


De egyébként, hogy hasznosat is írjak, az én barátom halak, türelmes, szerető férfi, nem csalna meg.

2013. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az asztrológia közismerten kamu. Ebből kiindulni legalább akkora életvezetési hiba, mint az orosz rulett :)

De jogodban áll úgy tönkrevágni az életedet, ahogyan neked a leginkább jólesik. Csak ne lepődj meg ha sikerül is.

2013. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
csak kíváncsiságból kérdeztem. egyébként nem értem, miért rosszabb ez, mint mondjuk Istenben hinni vagy az idegenekben vagy bármiben. mindenki hisz valamiben. ettől még nem kell elítélni, és bunkó dolgokat írni.
2013. nov. 6. 12:49
 10/18 A kérdező kommentje:
a többieknek köszönöm a válaszokat. jól esett, hogy objektívek maradtatok.
2013. nov. 6. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!