Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ki hisz tízmilliószoros...

Ki hisz tízmilliószoros napokban? És ez akkor most mi?

Figyelt kérdés
Nekem minden értelemben erős bevonzó képességgel rendelkező agyam van, néha jó néha rossz. Szerintetek (aki elhiszi, h működik azt kérdem) ha akkor vonzok be vmit: jún. 13 akkor beválik. Mert ha úgy vesszük, az százszoros nap is, meg péntek 13. szóval lehet, de titeket kérdezlek.

2014. máj. 3. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Én a 5000*5664*765533+1452333-as napokban hiszek.
2014. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
működik, nekem legalábbis.
2014. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Az egész egy idiótaság, mert ha ez tényleg így lenne, akkor a világban nem lenne éhezés, szegénység, vagy bármilyen rossz. És mégis ezen komment írása közben is többen haltak meg éhségben, mint ahányan cápatámadás következtében évente...
2014. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3-as szerintem ez nem ilyen egyszerűen működik. Azt hiszed, hogy aki hisz benne, várja, hogy az ölébe hulljon a szerencse? Hát nem! Tenni is kell érte. Be kell vonzani, és ha úgy adódik a tízmilliószoros napokon aktiválni. Higgyél nekem, én tudom, mivel nagyon erős az agyam a vonzáshoz.
2014. máj. 3. 20:59
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

"Azt hiszed, hogy aki hisz benne, várja, hogy az ölébe hulljon a szerencse?"

Márpedig ez az alapötlet... Aszerint az idióta Rhonda szerint az elménk hat a világegyetemre, így elérve a dolgokat.

"Tenni is kell érte."

Ha teszel érte, akkor már nem bevonzottad, ergo az elmélet bukik. Nem mintha amúgy se lenne hülyeség.

"Be kell vonzani, és ha úgy adódik a tízmilliószoros napokon aktiválni."

Mit értesz aktiválás alatt? Ha pl. egy tévére vársz, akkor a tízmilliószoros napon extrán kell rá gondolnod? Vagy egy távirányítót kapcsolgatni? Esetleg egy tévékereskedést kirabolni, mert a tízmilliószoros nap miatt úgysem kapnak el? Pontosan hogyan is lehet egy gondolatot aktiválni?

"Higgyél nekem, én tudom, mivel nagyon erős az agyam a vonzáshoz."

Már egyre szánalmasabb kezd lenni, ahogy a sok önjelölt "zseni" ezzel próbálja meg a kicsiny önbecsülését kompenzálni... Már honnan tudnád, hogy az agyad bármiben különleges? Barázdáltabb, mint egy átlagos emberé? Több a súlya? Sűrűbben helyezkednek el az agysejteid? Ha esetleg ezekre a kérdésekre igennel válaszolsz, akkor mégis honnan tudod? Kivetted már az agyad, vagy megfilmesítetted, ahogy agyműtétet végeznek rajtad? Kétlem... Akkor meg mégis honnan tudod? Egyáltalán miben nyilvánul ez meg? Miért nem tudod elfogadni, hogy ezen a téren nincs benned semmi különleges, és próbálod meg inkább felfedezni a tehetséged, pl. a zenében, vagy a sportban? Miért áltatod magad ilyen szánalmas ideákkal? Miért nem tudsz szembenézni a valódi éneddel? Miért kell akkor már egy álomvilágba menekülni, ezzel megnyomorítva a saját életedet, ahelyett, hogy ebbő inkább erőt merítenél, amit az életed más területén felhasználsz? Miért kell terjesztened is az ostobaságot, nem elég, hogy magadat károsítod vele?

2014. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

*ebből

Ui: Mellékesen te kértél véleményt, én pedig adtam. Ráadásul veled ellentétben valami tudományos tudással is, nem pedig ponyvakönyvekből merített áltudománnyal.

2014. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Olvastad, amit írtam? Attóól kérdeztem, aki hisz benne, a többi ne írjon! ÉS KÉPZELD TUDOM, mert tapasztaltam az agyam erejét jóban rosszban (de nem boncolnám ezt itt) A lényeg, hogy egyáltalán nem igaz, amit feltételeztél rólam! Van önbecsülésem, és tudom, milyen vagyok. Légy szives ne írj ide többet, mert nem voltam annak a vémeményére kíváncsi, aki kötekedik, és a nézeteimet akarja cáfolni!
2014. máj. 3. 22:57
 8/15 anonim ***** válasza:

"Attóól kérdeztem, aki hisz benne, a többi ne írjon!"

Tudtommal ezt írtad:

"Ki hisz tízmilliószoros napokban? És ez akkor most mi?

Nekem minden értelemben erős bevonzó képességgel rendelkező agyam van, néha jó néha rossz. Szerintetek (aki elhiszi, h működik azt kérdem) ha akkor vonzok be vmit: jún. 13 akkor beválik. Mert ha úgy vesszük, az százszoros nap is, meg péntek 13. szóval lehet, de titeket kérdezlek."

Itt nem áltom, hogy a hívőket kérdezted volna...

"Van önbecsülésem, és tudom, milyen vagyok."

A stílusodból és az ideges reakciódból nem ez jön le...

"Légy szives ne írj ide többet"

Miért is? Tudtommal nincs olyan szabály, hogy szkeptikus nem írhat az ezós kérdésre választ, főleg, ha a kérdező véleményt kér.

"mert nem voltam annak a vémeményére kíváncsi, aki kötekedik, és a nézeteimet akarja cáfolni!"

1) Nem kötekedek. Érvelek. Ég s föld.

2) Ezzel a "nézeteimet akarja cáfolni"-val csak még jobban alátámasztottad a feltételezésemet, ami szerint a nézeted adja meg azt a lelki támaszt, ami megvéd a teljes összeomlástól. Csakhogy nem kell ilyen támasz, tanácsot akartam adni, hogy az életedet ne ostobaságokkal tartsd kordában. Mellesleg a bigott keresztény hozzáállásod még mindig nem érv, amit előszeretettel várok.

2014. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jaj de hülye vagy basszus! Azt kérdezem, aki hisz a tízmilliószoros napokban!!! Ha vmi félreérthető, az a te macskakörmözésed itt!!!
2014. máj. 4. 15:25
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Jaj de hülye vagy basszus!"

Címkézés, címkézés... Más érved nincs?

"Azt kérdezem, aki hisz a tízmilliószoros napokban!!!"

Nem. Azt kérdezted, hogy "Ki hisz tízmilliószoros napokban?", amire az én egyértelmű válaszom azt volt, hogy én nem, mert az egész hülyeség. Nem tudom, hogy mit nem értesz a saját kérdéseden...

"Ha vmi félreérthető, az a te macskakörmözésed itt!!!"

Részvétem, hogy olvasni sem tudsz...

2014. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!