Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy deríthetem ki a legkönnye...

Hogy deríthetem ki a legkönnyebben hogy mi a totemállatom?

Figyelt kérdés
Próbaltam meditációval de nem jön össze. Álmomban sem jelenik meg. Van valami nagyon könnyű módja hogy kiderítsem?
2014. máj. 3. 17:14
 1/7 anonim válasza:
Aszongya bemegyel a konyhába.Szólol egyet, hogy TOTTENHAM GYERE ELŐ.és elő gyön akkor megkrédezed hogy mi vagyol iszol egy pohár vizet és megfordulsz asszondod drága báttyám miért vagyol ilyen szép és feldobsz 500 forintot az égbe,benyúlsz a jobb zsebedbe előkapsz 20 ezret, és elrohansz vele az önkormányzathoz és lejadod a plorágr mesternek
2014. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
xDDD oks kipróbálom :D azért valami használhatót is ír valaki? :D
2014. máj. 3. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Indulj el, de előtte forgass meg egy botot az udvaron sima területen, és amerre megáll a bot vége, arra indulj. amilyen állatot meglátsz először, az lesz a totemállatod. De ne nézz le a földre, mert akkor valamilyen bogár lesz az, hanem csak előre vagy felfele nézz.
2014. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D
2014. máj. 3. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen jegyben szulettel ? A kinai horoszkop szerint mi vagy ? Milyen jatek allatka volt a kedvenced gyerekkorodban? Ha valamilyen mese a kedvenced volt, milyen allat szerepelt benne (lo, medve, roka, katicagar, madar,d elfin). Milyen allat szimpatikus neked ? Szoktal valamilyen aalatrol almodni ?

Ezek utalhatnak arra, hogy mi lehet a totemallatod.

2014. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pl. azt hiszem nekem a medve, mert kiskoromban mindig a Brumit olvastam és állandó rémálmom, hogy üldöz egy nagy medve. És a medvecukrot is szeretem. És egyszer voltunk a medveotthonban is.
2014. máj. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dejó, ez tök érdekes :D

Hát ha én az előttem kettővel kommentelő válaszát nézem, akkor az én totemállatom valószínűleg kutya vagy farkas.

Kos a csillagjegyem, kínai horoszkóp szerinte kutya. Gyerekkoromban plüsskutyáim voltak, de egy interaktív husky volt a kedvencem. Kedvenc mesém az Ezüst nyíl és a Balto volt, előbbi kutyás, utóbbi kutyás és farkasos...

Kedvenc (szimpatikus) állatom a farkas, és álmodni is szoktam róluk... azt hiszem elég egyértelműek az utalások xD

20L

2014. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!