Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehet a legkönnyebben...

Hogyan lehet a legkönnyebben elcsabitani egy skorpió férfit?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Romantikával, érzelmekkel.

De megtartani nehezebb :-)

2012. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez engem is érdekelne. :D Annyira belehabarodtam egy ilyen jegyű srácba, mert annyira érzékeny, titokzatosnak, kiszámíthatatlannak tűnt. De nem találkoztam azóta vele. De tudom, hogy találkozni fogok vele és akkor... :D

Amúgy én rák jegyű vagyok. Azok mennyire illenek össze?


Bocsi az offolásért. :S

2012. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sok pálinkával. A mennyiség a rondaság függvénye.
2012. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy fiút aki teljesen ilyen skorpió tulajdonságokat hordoz magában. Nagyon titokzatos,izgalmas,érdekes személyiség. Pedig valójában nyilas a csillagjegye,másodlagosan a nyilas vonások(kalandvágy,szabadság,életszeretet) is fellelhetők benne. Megjegyzem,ezek csak még jobban megnehezítik a meghódítását.


Mind2 jegyre igaz,h meghódíthatatlan,ezért is van jó nehéz dolgom.


A válasz a kérdésre: Nem lehet meghódítani. Az egyetlen esélyed,ha ő akar meghódítani téged. Persze ez még semmi. Mert amit könnyen megkap,nem kell neki. Így mindenképpen legalább azt kell hinnie,h keményen megküzdött érted,és még így sem lehetsz biztos benne,h sikerül. A kiszámíthatatlanság is alapvető náluk. Ezek a jegyek igénylik az effajta szenvedést. Afféle szükséges rossz,ami hozzátartozik a hódításukhoz...

2012. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ja és ami nagyon fontos.

A skorpió férfi mélyen megveti a gyengeség mindenfajta jelét.

Kissé különc,és zárkózott.

Eszméletlen szívós,és egyedül is kibírja ha kell,nagyon sokáig. Borzasztó makacs,és ha kell még saját magában is kárt tesz,de ha egyszer valamit a fejébe vett abból nem enged.

Hatalmas nagy szíve van,de ezt minden áron igyekszik eltitkolni,ezért elég barátságtalannak tűnhet elsőre. A felszínességet megveti,nagyon mély és intenzív érzések jellemzik.

Ne akard soha megérteni. A skorpió férfi legalább annyira "szeszélyes" mint a nők. Semmiképp se haragítsd magadra mert a skorpió nem felejt.

Gyakran szenved,és a környezete is vele szenved ilyenkor.


#4es válaszoló vagyok, egyébként ikrek nő,és már vagy fél éve egy ilyen fiúval vesződöm,teljesen megbabonázott,de fogalmam sincs,h mikor fogom újra látni,ha egyáltalán látom újra valaha...

2012. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak szépséggel, harmóniával, titokzatossággal lehet célt érni nála. Nem lehet lerohanni, úgy kell tenni, mintha ő akarná.


De az a "gond", hogy utána, ha megvan a pasi, el is kell tudni viselni!

:-D

Az még nehezebb, mint megszerezni.

2012. júl. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Miért? Olyan rossz a természete?
2012. júl. 28. 10:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát... Nekem az egyik rokonom skorpió jegyű. Igaz nő, de nagyon tud néha érzelmileg manipulálni, néha mártírnak állítja be magát, akit senki sem ért meg. Pedig lehet, hogy csak ez egyfajta önsanyargatás, szenvedés magában. Nem tudom... Nagyon makacs, tehát, ha a fejébe vesz valamit, akkor senki és semmi nem állíthatja meg. Illetve sokszor csak addig barátkozik valakivel, amíg vagy eléri a saját célját, vagy amíg őt esetleg meg nem bántják valamivel. Egyébként ez a rokonom nagyon családcentrikus, mindent megtesz a családja kényelméért. Hogy milyen egy skorpió pasi, azt csak az tudja, aki együtt is élt vele.
2012. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
skorpió nem jó, tarts tőle távolságot inkább
2012. júl. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rossz a természete.

Illetve, ha jól kezeled, akkor ki lehet bírni .-)

Egoista, maximalista, titokzatos, szereti a szépet, olyan nincs mellette, hogy macinaciban ugrálsz, mindig topon kell lennie. ha nem az van, amit ő akar, megsértődik.


De sok múlik az aszcendensén is, és a tiedén.

Neked mi a jegyed?

2012. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!