Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A hűtlenség jellemző az Iker...

A hűtlenség jellemző az Iker jegyű férfiakra, a hűséges szerelemre nem képesek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

1.nem

2.de

2014. máj. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha tehetik, nem hűségesek, és a szerelem szó nem nagyon létezik a fogalomtárukban, ettől függetlenül ragaszkodóak lehetnek.


Persze sok mindentől függ, érdemes megnézni az egész horoszkópot. De ha leszűkítjük a kört azokra az Ikrekre, akikre valóban nagyon jellemzőek az Ikrek tulajdonságok, akkor ez van.


Nekik inkább az fontos, legyen valakivel csacsogniuk mondjuk a munkájukról vagy a hobbijukról. Az érzelmes dumáktól, a holtomiglan ígéretektől futva menekülnek.

Ha összejönnek valakivel, aki jó pajtásnak bizonyul számukra, és még csinos is, akkor ragaszkodnak hozzá, és ügyelnek arra, hogy ha kitekintenek, akkor ne bukjanak le. A kis kalandok nem fognak nagy jelentőséggel bírni a számukra, de a kíváncsiságuk miatt igénylik, és nem mondanak le róla, ha van lehetőségük kalandozni. Még ha nem egy sármos pasi egy adott Ikrek pasi, akkor is kikacsingat, vagy ha nem kell egy nőnek se, akkor is többről fantáziál.

Ha pedig lebukik, akkor magyarázkodik ezerrel, mert a megszokott nő azért kell neki...

2014. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Elég baj lenne, ha minden, egyforma csillagjegyben született férfi egyforma lenne bizonyos tulajdonságaikat nézve.

Találni lehet olyan iker férfit is, aki sose csalna meg és nagyon szeretne. De olyat is, aki félrelép és le se sz*r.

2014. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Képtelen rá! De csakis azért mert egy ember leírta a csillagjegyeket, aki ráadásul nem is ismeri az adott embert. De én ajánlom hogy mindig másnak higgyjél, úgy a legjobb ismerkedni. :)
2014. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 acelsziv ***** válasza:
62%

lapáttal verném agyon aki ezt az egész ökörséget kitalálta. Érdekes: és ikrek vagyok. Halálosan szerelmes vagyok a feleségembe még 10 év után is. És soha nem csalnám meg.

Na? Most mi van?

2014. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Asztro ellenesek: lihegjétek már ki magatokat az UFO kategóriánál, köszi.
2014. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
hogy ebbe a hülyeségbe mennyi energiát, pénzt, időt tudnak emberek ölni...
2014. máj. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gálvölgyi is ikrek és meg lehet nézni hány éve együtt van a feleségével. Nénikém is az, mégsem csapodár.
2014. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés szerintem jogos és igaz is. Az Ikrek jegyű pasik között találkoztam eddig a legtöbb pedofillal. Nem értettem soha, hogy mi szexis lehet egy gyerekfejű kamaszban.
2014. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az én férjem Ikrek (ja, és ráadásul Kígyó), és soha jobb, megbízhatóbb és lelkiismeretesebb emberrel nem találkoztam, mint Ő. Nemcsak olyan értelemben hűséges, hogy nem kapható félrenézegetésre, hanem a legnagyobb bajban is hű marad, még, ha én okozom is. Szóval ez a horoszkópos személyiség-leírósdi egy baromság.
2015. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!