Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nektek mi a véleményetek a...

Jjszandiiiii kérdése:

Nektek mi a véleményetek a skorpió nőkröl?

Figyelt kérdés
én is skorpió nö vagyok és a tulajdonságok amik a horoszkopban voltak nagy részban igazak söt teljesen :D igy hát kiváncsi lettem hogy az embeeknek vajon mi a véleményük ezekröl a tulajdonságokrol megéri küzdeni vagy inkáb hanyagolnátok??
2014. máj. 21. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, ha jól néz ki akkor dugnám.

Ennyi.

2014. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Anyukám skorpió nő, hát nehéz...
2014. máj. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A csajom skorpió,56kg,tehát nem olyan nehéz.
2014. máj. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a skorpiókat, anyukám is az. Gondoskodó, odaadó, védelmező, hűséges, neki a gyerekei az elsők. Negatívum, hogy pesszimista, manipulatív, változékony hangulatú, akaratos. Szerintem megéri elviselni a negatívumokat, amik nem mindig ütköznek ki. Vannak ennél ezerszer idegesítőbb jegyek is, ha a horoszkópot vesszük figyelembe.
2014. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Én is skorpió csaj vagyok, hát veszedelem :D

Sokszor nagyon nehéz elviselni saját magamat, de szerintem is teljesen megéri. Végletek embere vagyok, vagy semmit nem csinálok, vagy azon az egy dolgon pörgök éjjel-nappal. Az a legjobb dolog, hogy ez miatt még mindig elértem amit akartam. A cél szentesíti az eszközt :)

Hajlamos vagyok függőségekre (más ember is), depresszióra, önpusztításra. De szerintem az a jegy vagyunk, akik a legtöbb szeretetet is tudják adni a rossz mellett :)

2014. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kissé veszedelmesek lehettek.
2014. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ribik. Vagy kicsit. Vagy nagyon.
2014. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy skorpió lány azt írja, hogy a skorpiók tudják adni a legtöbb szeretet. :D LOL Ez tipikusan skorpió viselkedés. Beképzelt, elszállt, hogy mennyire tud szeretni. Ez a skorpió szeretet önző, nem tudatosan de alapjaiban számító. Ha megbántódik bosszúéhes és aljas. Az igazi önzetlen szeretet a rák jegyűekre jellemző.
2014. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyukám skorpió, én ikrek.

"A skorpió megeszi az ikreket reggelire"... háát, próbálkozik :D

Nehéz vele, de nem cserélném le senki másra.

Talán anyukám miatt is, ki tudja, de nagyon vonzanak a skorpiók, vagy a skorpió jellemvonásait viselők. Olykor csupán látszatra megérzem, ha valaki olyan, és valahogy magával ragad. :)

2014. jún. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!