Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerelmes vagyok egy oroszlán...

Szerelmes vagyok egy oroszlán lányba rák ként hogy hódíthatnám meg?

Figyelt kérdés
Ami idegesít valahol aszt írják hogy a rákkal passzol össze az oroszlán a legjobban mert oda figyel rá meg hogy a rák a hóld oroszlán a nap a hold pedig vissza veri a fényét ezért össze passzolnak meg hogy a tűz és víz passzol egymáshoz valahol meg aszt írják nem és a bakkal van meg a legjobban a rákkal pedig nem pedig több helyen is asztirják a rákkal van a legjobb viszonya már nem tudom mit higgyek de nagyon szerelmes vagyok abba az oroszlán lányba és tudni szeretném hogy érhetem el lécci csak hozzá értők válaszoljanak és még annyi hogy társadalmi ranglétrán nemigen állok fent

2014. máj. 21. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hívd oroszlánynak és beléd szeret
2014. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
A rák egyen meg... Te zoofilvagy!!! o.O
2014. máj. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Mesélj erről a rák kénről. Még nem hallottam róla.
2014. máj. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod magad leégetni, akkor nem horoszkóp alapján közelítesz :))))
2014. máj. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ragadd meg az ollóddal a farkát és ne engedd el.

Amúgy meg én is olyannal vagyok együtt, akivel nem illek össze horoszkóp szerint. Sőt, a bátyám bak, párja oroszlán. Ne foglalkozz az ilyesmivel. De ha valami oknál fogva még is, akkor legalább ne csak a napjegyet vedd figyelembe, mert az számít a legkevésbé. Főleg a férfiaknál.

2014. máj. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Pontosabban:és még annyi hogy értelmi ranglétrán nemigen állok fent.

Probáld meg fiuként/lányként meghoditani.

2014. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Bókolj neki.Mondd, hogy szép a sörénye és a bajusza!Tuti hatás!
2014. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
:DDD Te kis h..gyerek nem a horoszkóp számit,az csak eggy kitalált szar,én is oroszlán vagyok..!Hívd el..És változtass a helyesirásodon mert így tuti bukta!:)Te Rák!
2014. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát ne szerelmes levelet írj neki, mert azzal elbuksz egyből. :-)

Egyébként meg nyalni kell neki és összevissza dicsérgetni, ha ronda, akkor is mondd neki, hogy szép, ha buta, mondd hogy okos és teljesítsd a sóhajait, akkor talán van esélyed. Elég kibírhatatlan típus az oroszlán csaj. Mindent akar, azt hiszi minden jár neki, cserébe semmit sem ad. Ha neked megy a papucs szerep, az örök alárendelt, akkor hajrá!

De még az sem garancia, ha kinyalod a s.ggét, mert ha mégis unalmasnak talál, akkor annyi...

2014. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Irtam hogy csak hozzá értők irjanak...
2014. máj. 22. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!