Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lehetséges, hogy az aszcendens...

Lehetséges, hogy az aszcendens "hibrid" legyen?

Figyelt kérdés

A nap az ikrekben áll.

Az aszcendens meghatározása perceken múlik, a skorpió és nyilas határán áll.

Az első házon a nyilas jegy uralkodik, de közben a Plútó a skorpióban szintén közel áll az első ház kezdetéhez.


Jellemvonásban pedig mind a két jegyből tapasztalok ilyet is, meg olyat is, ezért vagyok kíváncsi, hogy ilyenkor mitől függ a meghatározása.


Fontos lehet még (nincs elég rálátásom, azért írom), hogy a Nap a 7es házban 5 jegyre van a Plútótól (kvinkunx fényszög), és a Plútónak szextilje van a Neptunusz+Uránusz együttállással a 2es házban bak jegyben. A Neptunusz+Uránusz együttállástól szintén 5 jegyre van a Nap (megint kvinkunx fényszög)


Tanulás és önfeltérképezés a célom.

Aki meg hülyeségnek tartja, nem kell prédikálni, spóroljon meg életidőt azzal, hogy nem ír.

Előre is nagyon köszönöm a hasznos válaszokat.


2014. jún. 1. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy jó asztrológus meg tudja állapítani, mi az aszcendensed. Nekem is így volt (más bolygóállással persze), de kiszámoltattam.
2014. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

"Tanulás és önfeltérképezés a célom."

Ezt fogadd meg. Nekem az a tanácsom, hogy biológia, vagy kémia felé orientálódj.

2014. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!