Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy tereljem el a gondolataim...

Hogy tereljem el a gondolataimat a mai naprol?

Figyelt kérdés
Pentek 13. Es tizmilloszoros nap van.megcsak reggel 8ora van de mar negativ gondolatok forognak a fejemben.mit tegyek h ne igy legyen?ti hisztek ezekben a dolgokban?
2014. jún. 13. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Könyveld el szerencsenapnak, ráadásul ha még tízmilliószoros is, akkor csak jó gondolatok járjanak a fejedben, a negatívokat küldd el, mondd hogy nincs rátok szükségem. A 13 szserencseszám nálunk, te is azt vonzzad be ma.
2014. jún. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csinálj valamit, ami elvonja a figyelmed.
2014. jún. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá valószínűleg nem lesz jó napod a péntek 13 a legszerencsésebb, s egyben a legszerencsétlenebb nap azon múlik, hogy állsz hozzá .
2014. jún. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem a pèntek 13 a kedvencem-de majd csak holnap nyilatkozom hogy "mellèmállt" - e a szerencse :)


ha rosszra gondolsz bevonzod :(

mi a rendőröket emlegettük másnapra pont kaptam egytől fejmosást..

:(

volt hogy a vadakaz akkor meg átfutott egy őz.. mondtàk is most jőn a hóesés mert arról beszéltem még..

bár vannak dolgok amikről nem beszélhetek biztos azért nem következik be.. rossz boszi vagyok ..

2014. jún. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most,hogy mondod.Én észre sem vettem.Lehet emiatt álmodtam ma rosszat?xD Nem hiszem.Én nem hiszek ezekben a dolgokban.Sosem volt más milyenebb nap,mint a többi.
2014. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En mar majdnem tul vagyok a "fekete penteken". Nem tortent semmi furcsa, elek meg, es a fold is forog.
2014. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyebkent eddig nekem sem volt rossz nap a pentek13. Csak amiota megszuletett a babam rettegek h baj tortenik.vagy vele vagy velunk.:-(tudom az egesz napos egyedul let ment az agyamra..:-):-):-):-)
2014. jún. 13. 11:54
 8/11 anonim ***** válasza:
húgom túl van egy kerékcserénneki nem vmi szerencsés a mai. amúgy nem vagyok babonás ezek a kisebb balszerencsék nem csak péntek 13.-án történnek meg csak akkor nem foglalkozunk velük..
2014. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor közösen lottóztunk, nekem a 13-as volt a számom, szinte mindig én vittem el a kasszát, nekem ezért szerencsenap a 13. ráadásul a kisebbik fiam 13-án született, akkor is szerencsésnek tartottam magam. :-)
2014. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nem olvasom, hogy 13-a van, észre se veszem.

Ha rossz dolgok történnek veled, az csak is miattad van, mert úgy állsz hozzá. Szarni rá. Nehogy már dátum szerint legyen szar napom.

2014. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!