Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom a hétvégén nélkülem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a hétvégén nélkülem megy bulizni, hogy tereljem el a gondolataimat?

Figyelt kérdés

Mindig nyugtalan vagyok, és nehezen alszom el, ha a párom nélkülem megy bulizni. 4 éve vagyunk együtt. nagyon ritkán jár el nélkülem, de akkor mindig nagyon nyugtalan vagyok.

A nyugtatótea jó ötlet erre? Vagy van valami módszeretek?


2013. ápr. 10. 21:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%

Tudd hogy megfog csalni, ha szét idegeled magad akkor is, ha nem akkor is, ha szerencséd lesz, akkor lesz olyan intelligens a faszi, hogy.. Ha nagy szerencséd lesz, akkor nem csal meg.


Ezért ne idegeskedj olyan dolog miatt ami nem rajtad múlik. Csak magadnak ártasz.a pasiról úgyis le fog peregni minden.

2013. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy jó könyvet és egy üveg töményet. Minden fejezet után iszol egyet. Majd ha már nem tudsz tovább olvasni, akkor lefekszel aludni.
2013. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
2 Me, jó mert ha csak spicces a kérdező képes és neki áll utána menni a faszinak..
2013. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%
*Nem
2013. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
nem.. nem képes utána menni, de örülök, hogy ilyen jól ismersz :)
2013. ápr. 10. 21:52
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
5 Az ital sok érdekességre képes(férfinél/nőnél egyaránt):D
2013. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Minekaz144 ***** válasza:
Érthető, hogy nyugtalan vagy, de miért megy nélküled?
2013. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%
4 év óta már lehetne benned egy egészséges bizalom a párod iránt. Nézz valami jó kis csajos filmet, akár barátnőiddel is egy üveg pezsgő mellett.
2013. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%
Az enyém pl. ma megy bulizni, de semmi bajom ezzel. Ha akar, úgyis megcsal buli nélkül, ha nem akar, akkor sehol sem fog. Nyugi. (mi is 4 éve vagyunk együtt)
2013. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mert én nem szeretem az olyan partykat ahová ő jár. Meg a haverjaival megy, én lennék akkor az egyetlen lány :D Tényleg kell néha külön is szórakozni, én is el szoktam menni a barátnőimmel, csak rosszul alszom amikor ő megy bulizni..
2013. ápr. 10. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!