Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Be szokott válni valakinek a...

Be szokott válni valakinek a (szerelmi) horoszkóp?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy újságban (Cs_k és K_nny) a 2010-es évi horoszkópomat /Szűz/, hogy a január-februári veszekedések előszelei lehetnek egy nyár eleji végleges szakításnak. Tény, hogy pl ma is összevesztünk egy kicsit, de semmi vészes. És ez most tökre megijesztett. Most voltunk 1 évesek. Nem akarom elveszíteni. Jó, tudom ez sokban rajtam is múlik, de akkor is.. Nektek vált már be ilyen (újságos) horoszkóp? Vagy bármelyik? Szabad bennük hinni? Én nem nagyon hiszek bennük, de mindig elolvasom kíváncsiságból..
2010. jan. 4. 21:51
 1/6 anonim válasza:
100%

Ilyenben ne higgy.

Ha feltétlen akarsz, akkor van egy külföldi oldal, ahol minden bolygóállást, házakat összevet.

2010. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
az egész hülyeség :D
2010. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

El ne hidd már amiket a horoszkópokban összeirkálnak!

Én spec. csak az általános jellemzésekben hiszek, azok igazak rám is meg a páromra is, személyiségvonások, hasonló. A többi úgy kacsa ahogy van, ne alapozd rá az életedet.

2010. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az újságos horoszkóp sz*rt se ér..nem állítom,hogy a többi jó,de ezek a lehető legborzasztóbbak.Ajánlom neked a nemtudom milyen című filmet (elfelejtettem a címét),amiben újságnál dolgozik egy csaj,és az alábbi mondat hangzik el: "na,ma mit találjunk ki a horoszkópba?:/" - szerintem ez tükrözi a valóságot.:D

Amúgy az általános jellemzés rám is igaz,és elég sok ismerősömre.

2010. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem most ez az ami ,,beválik"(csak nem 2010re,hanem ez heti :) ) de ki menyire hisz benne...:


[link]


heti.. neked ezt irja:


Szűz

Valaki keresztbe akar neked tenni, már rég sejtetted, de most egyre bizonyosabb leszel abban, ki is ez a személy. Készülj fel mindenre, lehet, hogy valaki, akit nagyon szeretsz, de arra is számíts, hogy jó okkal teszi.

2010. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig se hittem nagyon el, csakhát mégis bogarat ültetett a fülembe..:P És köszi a válaszokat!
2010. jan. 6. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!