Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák és Bak kombinácio milyen...

Rák és Bak kombinácio milyen lehet párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
21 èves làny vagyok (ràk) a pàrom 22 èves (bak). Nem hiszek annyira a horoszkopban, hogy napi szinten olvassam, mi lrsz velem.. eddig csak az ex baràtaimmal lèvö szakitàs utàn olvastam el a pàrhoroszkopokat, ès ha hiszek benne ha nem, igazakat irtak..

2014. júl. 2. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

En bak vagyok és a férjem rák.Nagyon nehezen jövünk ki egymással.Néha fárasztóak vagyunk egymásnak!Viszont én vagyok és voltam a türõképesebb miondig.

De szerintem ez nemcsak attól függ, hogy mi a horoszkópunk!

Hogyan jöttök ki egymással?

2014. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én bak vagyok volt rák barátom, nagyon rossz volt.az volt a baj vele , hogy sokat hazudozott.
2014. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugy néz ki,hogy valóban a rákok hazudnak?Mert az én férjem is olyan, és az ellentétek ezért vannak közöttünk.
2014. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én rák vagyok és teljesen hűséges, megbízható. A bakokkal pedig mindig is jól kijöttem.

A rák víz, a bak pedig föld jegy. Ha csak a napot nézzük, akkor illenek egymáshoz. Habár szembenállnak egymással. Ez vagy nagy fokú vonzalmat és jó kapcsolatot vagy pedig egymás idegesítését eredményezi. Ugyanúgy, mint pl. az oroszlán-vizöntő párosnál.

2014. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hiába mondják, hogy az ilyen szembenálló jegyek jól kiegészítik egymást... kezdetben igen, de hosszútávon rettentően idegesítő tud lenni, hogy egész más a másik, teljesen másra vágyik...

Tehát csak óvatosan!

Esetetekben a bak-rák... A bak éléggé kritikus és fanyar a humora, nem könnyen fejezi ki amit érez, ezt egy rák, főleg ha nő... nem biztos, hogy jól viseli. És fordítva. A rák nő állandó nyafogását, dirigálást, parancsolgatását és irreális elvárásait... nem biztos hogy a bak sokáig tűri.

2014. júl. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vikingwomen válasza:
Nekem kétszer is volt Rák párom, egyik jobban hazudozott mint a másik... A kapcsolat elején nagyon érzelmes volt mindkettő, de ez nem tudta kompenzálni az előbbieket...az eltt a vége, hogy mindkettőt kiraktam...
2014. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!