Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Számmisztikához megfejtést...

Számmisztikához megfejtést valaki?

Figyelt kérdés

Pár hónapja voltam számmisztikusnál, kaptam is egy jó 10 oldalas értelmezést, de akkor nagyon elégedetlenül jöttem el onnan, mondván ez semmire nem jó. Most olyan élethelyzetbe kerültem, ami tarthatatlan és már mindenhez próbálok nyúlni, amitől úgy várom hogy segítséget nyújthat.

Először is kaptam egy leírást arról, ki voltam az előző életemben, majd a végén az ez évi, és a 2015-16 évekről néhány elemzést. Ezek a dolgok személyesek, így nem osztanám meg, de a többit mindenképpen, hátha valaki lát benne valamit, mert nekem nem sokat mondanak. Csak röviden, tömören írom le.


Névszám 6: szép érzék, igény a társasági és kulturális létre.

Lélekszám 9: idealizmus, tökéletességre való hajlam, álmodozó típus, érzéki társ megtalálása.

Hiányzó számok:

3: bennem lévő tehetséget ne fojtsam el

2: elérhető tervek, szervezzem meg az életem, empátia a kiemelt feladatom

8: tanuljak meg a pénzzel bánni, több harciasságra van szükségem

Mesterszám 11/2: mindent szeretek kipróbálni, nehezen találom meg a hivatásom, tudatában vagyok annak mit akarok és hogy mi a jó nekem, igényes vagyok minden tekintetben, hold és az uralkodó bolygóm(szaturnusz) nagyon meghatározza a döntésemet. Cél: felismerni a küldetésemet, merjek nagyokat álmodni, ne forgácsoljam szét a tudásomat, férfi szerep megtalálása, megélése, tanítás, nevelés, szociális tevékenység utak vannak kijelölve. Megtalálni a stabil pontot.


Nagyjából ennyi. Sok esetben illik rám a dolog, mivel évek óta azon rágódok, hogy mit is kellene csinálnom az életben, mi az amihez értek, és hogy legyen egy olyan stabil párkapcsolatom, helyem, munkám ahol nem azt érzem, hogy még kibírok 1 hónapot aztán menekülök, meg állandóan csak a levegőért kapkodok. Előző életemben elmondta a számmisztikus, hogy vegyész voltam, szerettem kísérletezni, és ezt a hajlamot magammal hoztam ebbe az életbe. Én csak annyit tudok, hogy ez soha nem érdekelt, és kémiából is mindig sík hülye voltam. Középiskolában is csak 1 évig tanultuk, de épp hogy átrugdostak egy kettessel. Művészi hajlam is igen magas bennem, és ha nem is ebben dolgoznék, mindenképpen időt kellene rá fordítanom, pénzt nem sajnálva. Na már most soha nem tudtam rajzolni, kéz írásom is nevetségesen ronda, soha nem érdekeltek a versek, a festmények, a szobrászat, az már más kérdés hogy a filmek nagyon is, de kit nem?

Többször hangsúlyozta, hogy nekem valami módon tanítanom kell, ez a hivatásom, vagy legalább valamilyen szociális munka. Soha nem érdekelt ez a hivatás sem, főleg úgy nem, hogy nem tudnék kiállni 20-30 ember elé és akár 5 percnél többet is beszélni. Lámpalázam van, elvörösödöm, elkezdek akadozva beszélni, megcsuklik a hangom.


SZóval, ti mit láttok ebben, mert mindenütt rákeresek azt írják és mondják, hogy a számmisztika segít az életút megtalálásában, segít könnyebbé tenni az életemet. Engem ez csak összezavart, és nem látok benne sokkal többet, mint egy nők lapja cikkben.



2014. júl. 12. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
... = 42
2014. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom normálisan tettem fel a kérdést, de valahogy itt mindig ilyen válaszokat kap az ember, azért kösz a halakat!
2014. júl. 12. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen.
2014. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hiányzó számok: 2,3,8.

A háromból 2 prím, valószínűleg ez okozza a problémát.


Inkább felejtsd el ezt a ****-t és éld az életed :)

2014. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hiányzó számok sokkal többet jelentenek, mint egy fél mondat. Az, hogy neked ebből 3 van, az egyáltalán nem kevés. Az ideális az, ha minden számból (1-től 9-ig) megtalálható a neved számértéke, és a születési számaid összegéből. A hiányzó számok a - szó szerint - hiányosságaid, amivel foglalkozni kell ahhoz, hogy harmonikus lehessen az életed. A mesterszámod 11, vagyis a sorsmisszió számod 2, ez a "segítő". Egy mondatban összefoglalva: nem főnök típus vagy, nem egy irányító, viszont egy nélkülözhetetlen munkaerő, segítő. Ez igaz a párkapcsolatodra is, de nő létedre ez teljesen ideális! Ha szeretnéd, priviben megírom, hogy milyen szakmák állhatnak közel hozzád, ill. ha kérdésed van, szólj!
2014. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hmm... a számok bűvöletében...
2014. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk a 42 tényleg nem stimmel. :P
2014. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!