Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak napjegy, Mérleg aszencen...

Halak napjegy, Mérleg aszencends, Kos holdjegy? Ez milyen személyiségre vall?

Figyelt kérdés
Koszi!

2014. júl. 13. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Chuck Norris is Halak Nap + Kos Hold.

A Halak Nap önzetlen, odaadó, jószívű, érzékeny lelkivilágú, de könnyen befolyásolható, szenvedélybetegségekre hajlamos. A Kos Hold agresszívabbá, törtetőbbé, kisség megondolatlanná teszi és még jobban erősíti a függetlenség iránti vágyát. A Mérleg Aszcendens gondoskodik róla, hogy mindezt diplomatikusan, másokat nem megbántva tegye. Illetve ad egy kis racionalitást, megfontoltságot. Nem kizárt a testi szépség sem (Vénusz).

2014. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Férfiak esetében a kos típusú nők (női viselkedés) jön be neked, (elvileg), a nő vagy, akkor ilyen a nőiességed, anyaságod


(Van a vénusz is ami ilyesmi, de az másabb)

2014. júl. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A halak jegy melyik harmadába esel, mert ez is igen számít !

Hol áll a vénuszod ? A kos segít abban , hogy ne zárj be teljesen-a halak miatt-,talán tudsz lavírozni ! Bármilyen

szolgálati területre jó állás-de ez csak személyiség...

2014. aug. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
február 21.én születtem kedves utolsó:)
2014. aug. 6. 00:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy érdekes konstelláció,hiszen a halak víz, a mérleg levegő, a kos pedig tűz jegy. A kos és halak pedig kifejezetten ellentétes minőséget képvisel: a halak az álmodozó, esetenként kissé lusta jegy, a kos pedig törtető, lobbanékony személyiségre vall. Összevetve nálad ezek jól kiegyenlítik egymást, a halak álomvilágban élését a kos józansága kiegyensúlyozza,mellette pedig ott van a mérleg,amiről tudjuk, hogy egy harmonikus és szintén kiegyensúlyozott jegy. Valószínűleg sok barátod van,hiszen a horoszkópod alapján jól alkalmazkodsz különböző vérmérsékletű emberekhez. Egy nyugodt,érzelemgazdag ember lehetsz,de képes vagy bármikor akár harciasan is kiállni a véleményed mellett,ha a szituáció megkívánja. Mint minden csillagjegynek,a tieidnek is megvannak a "sötét oldalai": a halak szélsőséges esetben szenvedélybeteggé válhat, a mérleg hajlamos a rendetlenségre és csapodár életmódra, a kos pedig dühkitörésekkel küszködhet.
2014. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Utolsónak: Nagyon igaz amiket írtál,bár az,hogy jól kiegyensúlyozzák ezek egymást...Hát. Inkább azt mondanám,hogy nagyon gyakran egyik végletből a másikba esek át és a környezetem is elég nehezen tolerálja azt,hogy mindez nagyon rövid időn belül történik meg.

Nálam a kos holdjegy úgy érvényesül,hogy borzasztó makacs és önfejű tudok lenni,és néha tudok harcias is lenni ha az igazamért kell kiállni :D szintén gyorsan fel tudom bosszantani magam olyan dolgokon amiket mások észre sem vesznek valamint nem tulajdonítanak neki nagy jelentőséget,mert nagyon érzékeny vagyok és nagyon rosszul élem magam ha valaki bunkó velem,legyen az egy pénztáros a boltban,bárki,ha meg tényleg hozzám közel álló személy akkor napokig letargia van,de nem az ellen a személy ellen fordítom sokszor hanem magamat okolom,hogy velem van a baj. Azt érzem h minél idősebb vagyok,annál nehezebben mondok rosszat más emberekre,mert meg tudom bennük találni a jót,de magamban meg nem.

Tehát összességében a halak a fő profilom,mindig azt mondják rólam,hogy én vagyok az örök álmodozó. Barátaim vannak,csak naiv vagyok és nagyon sokszor csalódtam már az emberekben. Mindig reménykedem,hogy valaki olyat találok akiben tényleg meg lehet bízni,de ez ritka mint a fehér holló.

Viszont a mérleg meg úgy van jelen,hogy ha valakivel találkozom és ez főleg a felnőtteknél van,hogy nagyon aranyosnak,mosolygósnak,vidámnak,cukinak stb tartanak. Tehát kívülről úgy tünik,hogy nagyon kellemes természetem van :D de ha valaki jobban megismer és napi szinten találkozunk,akkor rá jön,hogy nem vagyok kiegyensúlyozott és vannak olyan napok,hogy egyedül akarok lenni egész nap,bezárkózom és az illető van,hogy azt hiszi h ez ellene szól,pedig nem :D

2014. aug. 14. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!