Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Víz napjegy (Rák) tűz aszcende...

Víz napjegy (Rák) tűz aszcendenssel (Kos) milyen párosítást ad? Ez kettősségeket von maga után, vagy akár jól is kiegészíthetik egymást?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodom ezen és próbálok utánanézni, kevés sikerrel. Ennek a két jegynek sok olyan tulajdonságai vannak, amelyek ellentmondásosak. Igen, olvastam, hogy a napjegy a belső, tudatos világunkat, az aszcendens a személyiségünket határozza meg, vagyis azt, amit kifelé mutatunk, valakik azt is állítják hogy a holdjeggyel együtt teszik ki az egész személyiségünket. Mennyire tudom az "arányokat" befolyásolni? Más egyéb tényezőkről is tudok (fényszögek, házak stb.) de hiszem, hogy ott van még a szabad akarat ereje, annak a lehetősége, hogy magam formáljam a személyiségem.


Ha ez még segít, a holdjegyem Skorpió.



2013. okt. 5. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
molylepke
2013. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha szeretik egymást, és elfogadják egymást, akkor nagyon jó párosítás. Most ne azért dobj egy pasit(vagy nőt), mert a horoszkóp szerint rossz párosítás.
2013. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 MRC31 ***** válasza:
100%
2-es válaszoló: a kérdező nem párkapcsolatra érti, hanem csak önmagára. :)
2013. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy,hogy hány éves vagy mert az aszcendens kb. 26 éves kor után hat rád.

Tapasztalataim szerint az aszcendens olyan mint egy étel fűszerezése. Tehát a holdjegyed sokkal nagyobb szerepet játszik abban,hogy milyen vagy ,s mivel a hold az érzelmeket jelöli s az aszcendens a lelkedet,a napjegyed és a holdjegyed számítanak.Azok után olvasgass lehetőleg szakkönyvekből.

Szerintem a kos tüzessége adhat a rák teketóriázásához ,vagyis előrébb vihet cselekvésben pl.

A kos és a rák is romantikus ,így azok kiegészítik egymást.

A skorpió holdjegy és a rák aszcendens úgy csenghet össze,hogy pl. megbántanak,a rák érzékenyen reagál s a skorpió bosszút forral.

A skorpió perverz a kos heves,tehát lehet te egy belevaló (csaj/pasi?) lehetsz.lehet kicsit félni is fognak tőled.

Ízelítőül ennyi,ha tetszett,informálódj .

2013. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 MRC31 ***** válasza:

A kérdésre válaszolva viszont azt gondolom, hogy nem lehet behatárolni még ezek alapján sem pontosan a személyiséged mert azt több minden más is befolyásolja úgy mint neveltetés, társadalom, szülők, rassz és még jó pár tényező, szóval e felől ne aggódj. A születési horoszkóp az akkori éned lehetséges jövőképei. A szabad akaratnak nagy jelentősége van, a horoszkóp csak horoszkóp, az a lényeg, hogy mit valósítunk meg a lehetőségeinkből, ilyenformán nem az, hogy te olyan vagy, hanem olyan lehetsz.


Mind a 12 ház fontos, a napjegy ahogy írtad röviden a belső éned mutatja, az aszcendens kifelé a barátok, munkatársak irányába, a hold pedig az érzelmi világodat. Párkapcsolatra megint másik ház gyakorol hatást.


Mondhatnék véleményt, de az csak rövid és elnagyolt lenne, pont az említett sok más befolyásoló tényező miatt, illetve ezt nem lehet 3 mondatban elmondani. Pont a *lehet* miatt. Ha komolyabban érdekel, hogy milyen *lehetsz* akkor érdemes utánaolvasni komolyabb elemzéseknek már csupán azért is, hogy bizonyosságot vagy éppen cáfolatot találj.

2013. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 MRC31 ***** válasza:
Nagyon rövid elemzésnek jó amit a 4-es írt, fel is pontoztam, lehetsz olyan.
2013. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Dreigang ***** válasza:

Általánosságban: a napjegyed és az aszcendensed kvadrátban áll, ez bőséges izgalmat és feladatot, kihívásokat jelent személyiségeden belül. Az, hogy ez a kihívás milyen jelű, pl. nehézséget jelez, vagy izgalmas aktivitást, az már leginkább rajtad áll, és persze a környezeteden. A Hold a Skorpióban hasonlóképp érezheti magát, mint a napjegyed a Kossal, hiszen ebben a vizes jegyben a Mars is uralkodó tényező.

Az összes planétád állásának pontos ismerete fog adni teljes képet. Astrodienst-et próbáltad? A grafikus ábrájuk a könnyebb értelmezéshez jó. Ennél pontosabbat (és persze jellemzést) kb. csak egy rendes asztrológus csinál.

2013. okt. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!! :)

2-es válaszoló: sajnos nem pontosítottam, igen, ezek az én jegyeim. Elég sok belső vitába, "harcba" keveredek mostanság, saját magamon sem tudok kiigazodni, azért érdekel :D

4-es válaszoló: Érdekes, én már talán most is érzem a kos hatását, bár lehet hogy ez még csak a kezdete.. ajjajj :))

Az utóbbi kapcsolatom csúnyán ért véget, igen, érzékenyen reagáltam rá, úgy éreztem vérig sértettek (az egóm sérült meg persze) majd hónapokkal később jött a bosszúvágy is, de hála a jó égnek visszafogtam, nem kedvelem az ilyen unintelligens, alantas reagálásokat, de tény, hogy bennem legbelül sokminden lejátszódott.

Az utolsó bekezdésed nagyon tetszett :D 21 éves lány vagyok. Igen, sokszor vehemens vagyok, ha pasikról van szó, és tényleg észrevettem, hogy megijednek, kicsit meghátrálnak, a "rák lelkem" ezt meg úgy veszi, hogy jaj, megint kínos helyzetbe kevertem magam. A perverzbe most nem mennék bele :P A belevaló (fiúk terén) talán illik rám :)

5. válaszoló: van egy program (Regiomontanus) ahol meg tudom nézni a házakat, majd jobban utánanézek, köszi!

7-es: még nem néztem, de köszi a tippet!

2013. okt. 6. 16:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Hallod, kérdező, én is pont így vagyok, mint te (Rák napjegy, Kos asc.) A holdjegyem talán Vízöntő (de erre nem emlékszem pontosan).
2013. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia Sorstárs :)))) gondolom a te életed is izgalmas :))én a közeljövőben tervezem, hogy elmegyek egy asztrológushoz. Budapesti lakosok: tudnátok egy jót ajánlani? Nagyon megköszönném!
2013. okt. 14. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!