Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos apa, skorpió anya, bika...

Kos apa, skorpió anya, bika fiú, kos lány. A csillagjegyek alapján milyenek lehetnek a családon belüli viszonyok?

Figyelt kérdés

Az én családomról van szó. Anyukámmal nagyon sokszor nem jövök ki, szinte minden nap összeveszünk. Apukámmal úgy elvagyok, mint a befőtt. Soha semmi vita, mindent meg tudunk beszélni. A bátyámmal néha ilyen, néha olyan a kapcsolatunk, de valamelyst ragaszkodunk egymáshoz. Szerintetek köze lehet a horoszkópjainknak ezekhez? Aki azt válaszolná kapásból, hogy barom az, aki ilyesmiben hisz, annak mondanám, hogy van egy olyan opció, hogy jobb felső sarok --> X jel. Amúgy meg mit keres akkor az ezotéria csoportnál, ha nem hisz benne.

13/L



2014. júl. 18. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Ezekbõl a dolgokból csak egy valami derül ki:

Hogy te nem vagy éppenséggel egy észkombájn.

2014. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Skorpiokkal nagyon sok ember nem tud kijonni. A kossot se kell felteni, nehez feju, akaratosak. Bika is mindent tud. Nem eppen szerencses helyzet egy ilyenfajta felallas, foleg, hogy csalad es nem baratok. Na de a csaladot nem tudjuk kiszelektalni.
2014. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1# Ha szerinted nem vagy eegy észkombájn, akkor talán ki is tudod fejteni, hogy miért...

2# Sajnos igen, ez nem baráti kapcsolat...

2014. júl. 19. 09:58
 4/10 anonim ***** válasza:

A Kos és a Skorpió rengeteget veszekszenek: a Skorpió folyton lelki terrorban tartja kemény megvonásokkal (még pénzügyiekkel is), viszont a Kos pasit szerintem csak így lehet kezelni, eléggé sokkal találkoztam már.

Kedves Kos lány, ha úgy látod, hogy megint kitör a vulkán közöttük, akkor inkább sétálj egy nagyot, min. egy órát, mert átérzem, hogy milyen lehet mindezeket átélni.

A Bika fiú nagyon szereti a családját és felnőttként is családcentrikus lesz, ugyanakkor nagyon szorgalmas és törtető. Ha jól gondolom, akkor a Skorpió anyával jön ki jobban. Igaz?

2014. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, a bátyám (bika fiú) rettenetesen anyás :)
2014. júl. 19. 17:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem tudja ilyen kevés adat alapján megmondani. Attól, hogy valakinek pl. kos napja van, még nem biztos, hogy az is dominál a személyiségében. Ha pl. rák holdja van, akkor gyakorlatilag máris rákról beszélhetünk. Vagy ott vagyok pl. én. Egy jegyem sem áll a kosban, mégis sokszor úgy viselkedek, mert rengeteg bolygó áll a kos házában (I.).
2014. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a többi választ!

A bika fiú nagy jából kijön a kos lánnyal, bár a kos néha túl kényelmesnek találhatja a bika fiút, alapvetően egész jól kijöhetnek, bár elég szenvedélyes összetűzések lehetnek közöttük. A skorpió anya/kos lány párosítás eléggé tüzes, mindketten elég makacsak, a skorpió anya nem túl anyáskodó, mint inkább következetes. Skorpió anya bika fiú közt jobb a viszony, a bika fiú sokszor enged a skorpió anyának, aki szeret irányítani. Kos kos párosítás jó, mindketten elég tüzesek, vidámak.

2014. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tiszta mi :D És a kos apa és skorpió anyáról mit mondanak?
2014. júl. 25. 04:02
 9/10 anonim válasza:
Egyetértek az #1-el! Meg is indoklom, hogy miért: mert számomra (és gondolom számára is) hihetetlen, hogy emberek a 21. században még képesek ilyesmikben hinni mint a csillagjegyek. Mondom még egyszer: 2014 van, és nem 1314!
2014. júl. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs jogod lenézni olyanokat, akik másban hisznek. Lehet, hogy te csak 1 valamiben hiszel, vagy talán még annyiban sem. De képzeld, vannak kivételek. Akik a végtelenségben és a megmagyarázhatatlanban hisznek. Amennyiben te nem vagy "közénk való" [értsd --> lenézed azokat, akik a te hitvilágodon kívül másban (is) hisz], akkor nagyos sajnállak. Attól, hogy nem írunk 800 évvel hamarabbi dátumot, az nem azt jelenti, hogy a horoszkóp az elavult. Nyilván azért lett ez a köztüdatba helyezve, mert rengeteg esetben bevált, ahogy nálam is.
2014. júl. 30. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!