Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha Ikrek jegyű az Édesanyátok,...

Ha Ikrek jegyű az Édesanyátok, írnátok róla véleményt? Milyen anya ő? Főleg a negatív vélemények érdekelnének.

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 05:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nekem, de unokatesóimnak ikrek az anyukája.

Modern, optimista, alapvetően vidám, egész nap dolgozik a családért és bármit megtesz értük, szeret adni. Negatívum, hogy iszonyú fecsegős. Fodrász, így kb. a fél város tudja a család történetét.Nehéz tőle megszabadulni, állandóan marasztalna, hogy órákig beszélgess vele.

Imád csacsogni, ismerkedni és új ismeretekre szert tenni. Ám elmélyülni semmiben nem képes igazán, olyan felületes. Mégis elhiszed, hogy iszonyú okos, képzett, mert jól adja elő magát. Főzni nem igazán tud és nem is szeret.

Őszintén szólva nem valami házias. Hihetetlenül akaratos, addig nem hagy békén, amíg nem próbáltad legalább ki, amit a fejébe vett. Nem az az ölelgetős, puszilgatós típus, de törődik a gyerekeivel. Nagyon érzelmes, de ezt nem mindig mutatja ki. Sokszor változtatja a véleményét is. Nem hűtlen, pedig sokaknak fáj rá a foguk.

Ezek nagyrészt rám is igazak. Igaz nem ikrek vagyok, de igen erőteljesen jelen van a horoszkópomban: majdnem minden jegy abban áll. Mégsem ismerek nálam hűségesebb embert.

2014. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előzőhöz csatlakozva még: nagyon fiatalosnak ismerek minden Ikrek anyukát, ő is tündérien néz ki, viszont a szemek forgása számomra sok mindent elárul: igenis huncut és sokszor irígy természetes van, ezt minden korosztályban láttam náluk. Ugyanakkor folyton szimatol, adatokat gyűjt be mindenkiről, tipikus besúgó típus :P, kell vele vigyázni ilyen téren. Egy szomszédasszonyunk is 70 év fölött van és a szomszédok azért tartanak tőle, mert állítása szerint több pere is van a bíróságon mindenféle csacskaságért, X és Y ember szerinte illegélisan árul kalapokat, édességeket, ilyen apró semmi ügyekbe mártja bele magát.

Pénz témában erősen két egyénisége van: van amikor rettentő költekező, alig tud leállni, van amikor pedig túlzottan is nem fizet, még közköltségeket sem.

Minden Ikrekre jellemző az, hogy jó hangulatot akar teremteni, sokszor taktikai lépés miatt, ezzel konkrétan elgyengítve a környezetét :)

2014. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Várok még véleményeket.
2014. júl. 12. 05:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én Édesanyám a legfelületesebb ember a világon. Ezen kívül rendetlen, figyelmetlen, ha vásárol, akkor nem körültekintő, nem tud takarékoskodni. Rendkívül makacs és nem tud otthon ülni, állandóan jön-megy. Felületesek az érzelmei is, tehát nem egy érzelmes ember. Ha mondok neki valamit olyan érzésem van, mintha egy lyukas vödörbe önteném a vizet - 2 óra múlva már nem tudja, hogy mit mondtam neki. Nem is volt jó anya-lánya kapcsolat köztünk, mert én meg teljesen az ellentetje vagyok.
2014. aug. 1. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!