Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Érdemes horoszkópot csináltatni?

Érdemes horoszkópot csináltatni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 15:52
 1/9 A kérdező kommentje:
állítólag még a halál időpontját is meg tudják mondani. igaz ez?
2008. aug. 6. 15:58
 2/9 anonim válasza:
100%
Ha hiszel benne, akkor igen. De külön készítetés az szerintem kamu. Nem hiszek az ilyenekben. Viszont az általánosan megfogalmazott horoszkópban annyi mindent felfedeztem már, ami igaz rám, hogy meglepődtem.
2008. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az általánosan elkészített horoszkópokat úgy fogalmazzák, hogy sok ember magára ismerjen bennük, viszont arra gondoltam ami a fókuszban is volt nem olyan régen, hogy a születés pontos idejét megadjuk és elmond rólunk mindent.
2008. aug. 6. 16:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom kedves figyelmedbe az alábbi kérdést, és az arra adott eddigi utolsó választ:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__59..


Asztrológiával foglalkozom hobbiszinten. Vannak szoftvereim, táblázataim, amik mind a természet ritmusát tükrözik. A bolygók mozgása, az általuk bezárt fényszögek teljesen tudományos tények, nem "hókuszpókusz", ahogy az egyik fenti válaszoló írta.

Ide is leírom: a horoszkóp NEM mondja meg a jövődet! Nem mondja meg, mikor fogsz meghalni, nem mondja meg, milyen életed lesz: a saját sorsodat te alakítod...

A horoszkóp egyszerűen egy képlet arról, hogy nézett ki az égbolt, a bolygók és a csillagok egymáshoz viszonyított helyzete a születésed pillanatában.


A kozmikus energiák hatással vannak ránk: a Nap fénye nélkül nem lenne élet a Földön, a Hold nélkül nem lenne árapály-jelenség, és a nők ciklusa sem így működne. Aki azt mondja, nem állunk a kozmikus energiák hatása alatt, az egyszerűen hülye. A sejtmemória felfedezése óta kiderült, hogy az asztrológiának igenis jogos helye van a tudományok között.


Ahogy fent is írtam, a horoszkóp nem egy mindenható sorskönyv, mindössze egy leírás arról, milyen kozmikus energiák hogyan hatnak rád a születésedtől fogva. Ennek segítségével nagyobb önismeretre tehetsz szert, és segíthet megoldani a jelenlegi problémáidat olyan módon, hogy felfedi azok gyökerét. Onnantól kezdve, hogy megkaptad a képletet, a te dolgod, mit kezdesz vele.


Érdemes horoszkópot csináltatni? Ez attól függ, milyen okosan tudod felhasználni. Nem kell szó szerint venni a horoszkópban leírtakat: el kell rajtuk gondolkodni, és hasznosítani belőle azt, amiről úgy gondolod, helytálló. Aki vakon követi a horoszkópját, és közben elfelejti, hogy saját maga alakítja az életét, annak nem érdemes megcsináltatnia, mert semmit nem fog érni a személyes fejlődése szempontjából.

2008. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Egyik ismerősöm megcsináltatta a horoszkópját, és elég sok minden bejött neki. De ő nagyon hiszékeny ember, kérdéses, hogy igy, hogy már "tud mindent", nem e a tudat alatt direkt úgy alakitja az életét. Én nem hiszek az ilyesmiben, de te döntöd el, hogy megcsináltatod e...
2008. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom...Én spec csak a csillagjegyekben hiszek, (az szintem minden ismerősömre teljesen ráillik) de a heti/napi horoszkópok kamuk...Amúgy gondolj bele. Biztosan szeretnéd tudni a halálod időpontját? Mégis hogyan viselkednél az az előtti napon?
2008. aug. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer csináltam drága pénzen, nem jött be.
2008. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem
2022. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Horoszkópot nem. De teleszkópot igen.
2023. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!