Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas jegyűek! Ti hogyan...

Nyilas jegyűek! Ti hogyan jellemeznétek magatokat? ;)

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 19:34
 1/6 anonim válasza:
69%

Szia!

Optimista,derüs,jo a humorom,rugalmas,kiegyensulyozott. Nem nagyon szoktam semmin aggodalmaskodni, ugyis tudom hogy mindig megoldom a dolgokat. Altalaban szeretnek az emberek,szimpatikus vagyok masoknak elso benyomasra. Rossz tulajdonsagaim :szeretem a dolgokat halogatni es mindent a utolso pillanatban megcsinalni, elfelejtek dolgokat, szetszort vagyok. A parom szüz,a szöges ellentétem megis jol mrgvagyunk mert jol alkalmazkodom.

2014. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes jellemzés, szintén nyilas vagyok :) Annyit tennék hozzá, hogy a lelkesedésem amilyen intenzív, olyan hamar jön, és természetesen ugyanilyen gyorsan továbbáll, és kell valami más, új, érdekesebb. Nem bírok megülni a seggemen, pedig szeretem a magányt :D


[link]


Eddig ez a legjobb jellemzés amit találtam eddig. Érdemes elolvasni.

2014. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"a lelkesedésem amilyen intenzív, olyan hamar jön, és természetesen ugyanilyen gyorsan továbbáll"-igen ez az olykor előbukkanó idealizmusunknak köszönhető :).

Egyetértve az előzőekkel, hozzáteszem, hogy sokszor nyersen mondjuk az emberek szemébe az igazságot, akiknek bár először nem esik túl jól ez, de később sokszor rájönnek, hogy bizony nagyon is igazunk volt.

Óvatosabbnak kellene lennünk emberekkel és nem elhinni könnyen azt, amit a felszínen mutatnak, mert sajnos éppen emiatt csalódunk olyan sokszor. Könnyen szerelmesek leszünk és ezt sajnos nagyon sok, nem tiszta szándékú párunk ki is használja befolyásolásra, illetve megcsalásra. Amiután rájövünk ezekre a szándékokra és arra is, hogy sajnos már rég sokan látták azt körülöttünk, amit mi eddig nem, azután vonulunk vissza és magányosak leszünk. Ezeket az extrém határokat kellene egy kicsit egyenlítenünk.

2014. aug. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én eddig elég szkeptikus voltam az asztrológiával kapcsolatban, de be kell ismernem, hogy rám is igaz nagyjából, amit az előttem válaszolók írtak. És a linkelt jellemzés is nagyon jó, teljesen magamra ismertem benne.
2014. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hűséges és családra vágyó, szerelmes típus, megbízható, jóindulatú, játékos
2014. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
naiv! imádja ha sok barátja van szeretek ismerkedni bárhol bárkivel tul nagylelkű és néha sirnak az őszinteségem miatt ha valakit szeretek azt nagyon főleg az elérhetetlen kell.. és a sok barátot néha kidobálom és ujjak lesznek akárkivel eltüdok dumálni tanár kisgyerek nagymamák stb. néha viszont túl fárasztó vagyok és nagyon fontosnak tartom a külsőm meg hogy mit gondolnak rólam az emberek imádok a középpontba lenni. bár ezt magának senki se valja be de a nyilasok szeretik magukravonni a figyelmet
2014. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!