Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika fiúk, ti hogy jellemeznét...

Bika fiúk, ti hogy jellemeznétek magatokat? (szerelemben, kapcsolatban, szexben, az életben, stb. )

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerelmi szempontból sehol sem állok, nem volt még párkapcsolatom, nem is szeretnék.


Az életben? Hosszú lenne... :)

2011. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18/F vagyok. (Első válaszoló.)
2011. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Hát olyan kemény vagyok. Kopasz fej, bikanyak, nagy bicepsz. Mindent izombul csinálok.
2011. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nehéz lenne önmagamat jellemezni,de a szempontjaidat figyelembe véve tudok mondani/írni pár dolgot magamról.


Magánélet:

Szerelemben sehol.Kapcsolatom nincs és nincs is kilátás rá hogy legyen(nem vagyok egy romantikus figura).A szexuális élet élése pedig "örömöt okozó lányokkal" illetve egyéjszakás kalandokkal történik.


Élet:

Van egy érettségim.Most pedig egy felsőfokú OKJ-s baromságot csinálok ami nem túlságosan érdekel.Jövőbeni terveim hogy külföldre megyek melózni(ott pénzt is lehet keresni,nem csak bérből élni mint drága hazánkban).Ha összegyüjtöttem elegendő induló tőkét,vállalkozást akarok alapítani és vezetni.


Szeretem a pénzt,a hatalmat,az ideális életkörülményeket és a sikereket amik életben tartják az embert.


20/F

2011. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem érdekel a szerelem, minden utamba álló nőstényt megtoszok, azt annyi. Az életben nagy vadász vagyok, a bikaviadalokon mindig megölöm az embereket és megeszem a húsukat. Nagy szarvam van.
2011. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem önéletrajzot kértem, de a 4. válasz elég kielégítő volt. Tulajdonságokra voltam kíváncsi. Szóval?
2011. júl. 5. 21:39
 7/7 anonim válasza:
100%
Nyugodt, békés, életvidám, lusta, lassú, barátságos. 18/F
2011. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!