Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Horoszkóp kérdés? Ki tud...

Horoszkóp kérdés? Ki tud okosat mondani erre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy épp hónapváltáskor (febr. 20.) születtem,ezért néhány horoszkópban vízöntő vagyok,a többiben meg halak,de a halak a gyakoribb. Viszont a halak általános jellemzése egyáltalán nem illik rám,a vízöntőké annál inkább.

Vízöntő:"Az egyik legemberibb, legemberszeretőbb jegy. Segítőkész, közösségi gondolkodású.


Éles eszű, eredeti, ötletes, intellektuális, barátságos, őszinte, független, rendkívül szabadságszerető.


Sokoldalú, zseni alkat, a típus minden áldásával és átkával együtt. Újító, forradalmár, reformer, aki nem illeszthető semmilyen rendbe, rendszerbe. Vonzzák az új társadalmi mozgalmak, a modern technika, a merész ötletek, találmányok.


A szerelemben is sokat megőriz a függetlenségéből. Rossz esetben megalkuvásra képtelen, önfejő, érzéketlen, különc. Öntörvényű, fanatikus, ideges, lázongó, idealisztikus, megdöbbentő, kiszámíthatatlan, féktelen, hőzöngő, irányíthatatlan."


Halak: "Befelé forduló, elsősorban az érzelmei irányítják. Emberszerető, jóindulatú, megértő, önfeláldozó. Romantikus, áldozatkész, együttérző, érzelem gazdag, fantáziadús, alkalmazkodó, békeszerető. Rendkívül érzékeny, intuitív. Látszólag akarat-gyenge, hiányzik belőle az önmegvalósítás kényszere.


Jóindulatát gyakran gyengeségnek vélik. A szerelemben is hajlamos a plátói érzelmekre.


Rossz esetben túl érzékeny, befolyásolható, határozatlan, illuzórikus, irreális, érthetetlen, zavaros, szétfolyó, megbízhatatlan, csaló. Könnyen kicsúszik a lába alól a talaj, ilyenkor előfordul, hogy alkoholhoz, droghoz nyúl."


Itt is febr 19-től már elvileg halak vagyok,de egy fél szó sem igaz rám szinte,ellenben a vízöntővel,amiből nagyjából minden. Hogy döntsem el,hogy melyik az én csillagjegyem? Dátum szerint gyakoribb a halak, viszont,mint írtam,jellemzőbb a vízöntő.


2014. szept. 6. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen jegyváltásoknál számít az év, mert csúszkálnak az időpontok a határnapokon. Részletes elemzést néztél már, ott mit dob ki napjegyre? (az legalább a többit is kidobná, mert a napjegy csak egy része)
2014. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A horoszkóp nemcsak abból áll, hogy egy adott hónapban melyik jegyen áll a Nap, hanem az összes bolygó helyzete, fényszögei, stb. összessége. Tehát attól, hogy a Napod ebben és ebben a jegyben állt éppen, egyáltalán nem biztos, hogy annak a jegynek az általános jellemzését szó szerint rád lehet értelmezni.
2014. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen ez valóban úgy van, ahogy azt előttem is említették, több mindentől függ a személyiséged. Annyit fűznék hozzá, ha téged érdekel ez a téma (ha valóban nyitott vagy ilyenekre) akkor látogass el egy "szakemberhez". Ő többet tud majd mondani rólad, mint azok az általános információk amik 1-1 jegyre érvényesek.
2014. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha figyelembe vesszük a naptárkorrekciókat is, meg hogy a naptári és csillagászati év nem esik egybe, többek között a szökőévek is emiatt vannak, mindenképp van csúszás, nem mindig ugyanakkor történik jegyváltás, illetve nem is feltétlenül éjfélkor. Szóval függetlenül attól, hogy nyilván egy személyes képlet többet mond, amit te kérdeztél, arra is választ adhat. Tegyük fel, hogy azon a napon, amiről beszélünk, reggel 7 órakor történt jegyváltás abban az évben, aki korábban született, annak a napjegye még a korábbiba tartozik, aki később, annak már a következő, függetlenül attól, hogy a nap ugyanaz. Ugyanakkor a napjegyet más dolgok is felülírhatják, amire utalt a 2. és 3. válaszoló is, de te nem ezt kérdezted, hanem a jegyhatáron lévő napokat.
2014. szept. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!