Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tudnatok mondani velemenyt a...

Tudnatok mondani velemenyt a vizonto nokrol? Pls.

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Szerinted minden nő, aki ebben a jegyben született, tök egyforma tulajdonságokkal rendelkezik? Ugye nem gondolod? Akkor meg mi az értelme az ilyen kérdéseknek?
2014. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem, hogy így általánosságban lehetne őket jellemezni. Annyi tapasztalatom van vízöntő nőkkel, hogy kétszer voltam eddigi életemben szerelmes, mindkettő vízöntő nő volt, egyik sem viszonozta.
2014. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
A vízöntők a legkirályabbak, fantáziadúsak az ágyban, szeretnek lelkizni és filozofálgatni, de mindezt teljesen egyéni stílusban teszik, élvezet a velük együtt töltött idő (már ha fogékony vagy rájuk, ha nem akkor nem fogod őket elviselni), nem lehet mellettük unatkozni. Hát természetesen én is vízöntő nő vagyok :) Majd egyszer talán az árnyoldalakat is leírom, de igazából a mi jegyünkél jobb nincs, úgyhogy sok boldogságot kívánok ha elnyered a vízöntő hölgyedet.
2014. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az tuti hugim is vizonto :))
2014. jún. 24. 23:58
 5/10 anonim válasza:
Én is vízöntő vagyok, de az előzőnek biztos más az aszcendense, mert én nem vagyok elégedett, szeretnék más jegyű lenni, mondjuk ikrek.
2014. jún. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Ez csak egy átlagos jellemzés, bizonyos pontokon majd lehet eltér vagy éppen passzol.


Nem vesznek semmit túl komolyan, igen könnyeden kezelik a dolgokat.

Szeretnek vitatkozni.

Kissé hanyag természetűek.

Sokat álmodoznak, terveket szőnek.

Nem túl gyakorlatiasak.

Sok dolog iránt érdeklődnek, lelkesek.

Nem rájuk igaz a mondás, hogy a tettek embere.

2014. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy nagyon alkalmazkodóak, de azért ugyanakkor nagyon manipulatívak is és nem mindig a jó irányba, ez inkább felnőtt korukban jellemző.

Két exem édesanyja is vízöntő, s annak ellenére, hogy mindig beszélgetőpartner voltam számukra, segítettem is nekik a háztartásban, akkor is az egyik egy céges autóval rendelkező kétszínű lányt pottyantott a fia ölébe (nekem akkor nem volt autóm, csak biciklim), viszont a fia csupán 2 hónap után szakított azzal a lánnyal. A másik exem esetében is az anyja kiszakította és az ölébe dobta egy részeges, viszont falusi lakással rendelkező nőnek.

Mindkét exemmel rendkívül harmnoikus volt a kapcsolatunk, nagyon jól éreztük magunkat egymás társaságában, dehát az anyjuk sokkal fontosabb volt nekik.

Valóban nagyon közvetlenek a vízöntők, de azért tudni kell, hogy van egy ilyen oldaluk is.

2014. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
az az igazság ,hogy a horoszkóp nagy baromság én rengeteget foglalkoztam vele olvasgattam, nézegettem emberek horoszkópjait és kerestem a vonásokat, volt akikre igaz is volt, de annyi mindent írnak mindenfele horoszkópról egyik helyen ezt a másik helyen annak pont ellentetet ,hogy fene se győzi követni nagy baromság az egész! asztrológusok ebből ellnek meg ,hogy mindenfele faszsagokat irkálnak amit a hiszékeny naiv emberek mint én is elhisznek és követik mintha biblia lenne! amúgy én is vízöntő jegyben születtem de ez egy baromság!
2014. aug. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8. nem tudom, te hol olvasod, nekem 80%-ban bejönnek, amit írnak és nagyon is jellemzőek rám azok a leírások, amiket olvasok, és másokra szintén.
2015. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalataim 9 vizonto nő ismerősöm alapján, hogy eloiteletesek, excentrikusak, nem túl érzelmesek, nagyon celtudatosak, agilisek, onervenyesitessel nincs problémájuk.
2017. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!