Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Honnan lehetek biztos benne,...

Honnan lehetek biztos benne, hogy valamilyen különleges képességem van? Fel kell hozzá keresnem valakit?

Figyelt kérdés
Tehát...:látó, médium, tisztán látó... ilyesmi. Ugyanis az üknagyanyám léleklátó volt, és mindig ükunokára száll az üknagymama "átka". Honnan lehetek biztos a képességeimben? Ugyanis már tapasztaltam természetfeletti dolgokat...Vagy ehhez fel kell keresnem valakit?

2014. okt. 29. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Sehogy. Nincs ilyen képességed, és másnak sem. Úgyhogy nem kell aggódnod.
2014. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak olyan képességei, amit a társadalom különlegesnek tart. Ennek elérése eredmény és nem cél. Ezért ha a képességeidet keresed és nem saját magadat akkor tévúton jársz.


Amúgy meg elmehetsz Látó Józsefhez aki 10 ezerért készséggel elmondja neked hogy szerinte milyen képességeid vannak. Na és akkor mi van?....

2014. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nincsenek természetfeletti készségek, csak túlzott fantázia. Akinek elég erős a fantáziája ahhoz, hogy saját magával is elhitesse, hogy képes ilyenre, az tudja is csinálni, mert konkrétan egy küszöb átlépése után már saját magát se fogja hülyének nézni, mert elhiszi, hogy amit csinál, az valóságos.
2014. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha lenne, tapasztalnád. Ez nem igazán kerül be a génekbe, hogy te csak úgy örökölhesd. Nem tudom melyik filmben, regényben vagy nőklapjában láttad.
2014. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Legoman ***** válasza:
77%

Minden embernek vannak természetfeletti képességei, de aki nem hisz benne az gátat épít magának és azt már nehezen lépi át.

Nem kell elmenned semmilyen látóhoz, hogy megmondja milyen képességeid vannak, egyszerűen csak figyelj oda rájuk, ha jó léleklátó vagy, akkor bizonyára sokszor látsz szellemeket és hasonlót. Mint ahogy már írták is, nem a képességeidet kell keresni, hanem a valódi önmagadat. :)

2014. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miket szoktak mondani a halottak?
2014. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

"Vagy ehhez fel kell keresnem valakit?"

Igen!

Pszichiátert.

Sürgősen!

2014. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

"Minden embernek vannak természetfeletti képességei, de aki nem hisz benne az gátat épít magának és azt már nehezen lépi át."


#5 olvastad azt, ami a #3 válaszban írtam?

Minél jobban hiszel benne, annál jobban elhiteted saját magaddal, hogy tényleg van ilyen képességed. És minél jobban elhiteted magaddal, annál jobban fogod utána állítani az igazadat, hogy márpedig neked van különleges képességed, amikor nincs semmid az erős fantáziádon kívül.

2014. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Legoman ***** válasza:
40%

Ezért is írtam oda, mivel nem értek veled egyet. Léteznek ilyen dolgok, de aki nem hisz bennük az nem is fogja tudni megtapasztalni.

Azért írt ide a kérdező, hogy segítsünk neki, és nem azért, hogy gúnyoljuk.

Én próbálok neki segíteni és én elhiszem azt, amit mond.

2014. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

Én nem gúnyolom, csak szimplán a realitás talaján mozgok...számtalanszor bizonyították már, hogy nincsenek az embereknek természetfeletti képességeik. Bármi ilyen csak megjátszás, vagy az agy szüleménye, vagy mindkettő.

A tudományt magasabbra tartom, mint azt, hogy mások mennyire hisznek a természetfeletti képességekben. Mert a hit nem bizonyít semmit, a tudomány viszont igen...

2014. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!