Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ismersz Majom csillagjegyűt...

Ismersz Majom csillagjegyűt (kínai horoszkóp)? Ha igen, mit gondolsz róla, milyen embernek ismerted meg?

Figyelt kérdés
Én is ebben a kínai évben születtem, állítólag az emberek szerint a legnegatívabb jellemzőkkel rendelkezik (olyan "legrosszabb", mint a nyugatiban a Szűz/Skorpió). Szerintem belül egyik Majom sem rossz, csak a külvilág nem érti a pszichológiánkat. Kíváncsi vagyok, ha ismersz ilyen embert, mit gondolsz róla! Köszi F/22

2014. nov. 5. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Aligha volna nálam negatívabb. Kecske/ skorpió vagyok, de mit számít ez?
2014. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy majomnak.
2014. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A pszichológiátokat (lélektan), vagy a pszichéteket(lélek, lelkivilág)?

Soha nem azt néztem, melyik évben született valaki, hanem azt, felfogása, etikája megfelel-e nekem.

A nagy számok törvénye szerint itt csak minden tizenkettedik ember született abban a jelben.

Miért nem figyeled meg a veled egy évben (vagy a -11 ill.+11 évben) születetteket?

2014. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Elképesztő, hogy önerőből mennyi ember jár ebbe a topicba, hogy felvilágosítsa/megfékezze a "horoszkópos hülyéket" :D Köszi a válaszokat, megy a pont
2014. nov. 5. 13:47
 5/16 anonim ***** válasza:

1. Vagyok. Most elolvastam, jó nagy hülyeséseket ír a kecskéről, nem is igaz.

Nem tudom te magadra ismersz-e a sajátodban.

2014. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nincs naluk se jobb, se szebb, se okosabb, csak ennyit irok most. Ismerek nobe es ferfibe is.
2014. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy "rossz" meg "jó" jegy. Sem a nyugati, sem a keleti asztrológiákban. Mindegyiknek vannak jó és rossz vonásai, amelyek jellemzőek a jegyre, karakterológiailag. És az ember szabad: a jó vonásokat kovácsolja ki magában a rosszat haladja meg. üdv: egy majomka (N)
2014. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#6. még írhatnál :)

#7. igazad van, nem is tautologikusan értettem, hanem nyílván vannak olyan értékek, amik az emberek számára hasznosak és amik elitélendők (pedofília, faji alapon kiírtani egy másik csoportot vagy vallás miatt, stb.). Így sok helyen találkoztam azzal, hogy a Majom a legjobban utált típus a kínai állatövek között (mivel ő a leginkább önző, ravasz, sunyi stb.) Szóval nem a "Majom" nézőpontjából értem, hanem a tömeg szempotjából "rossz".

2014. nov. 5. 15:30
 9/16 anonim ***** válasza:
Mind majom aki asztrológiával foglalkozik.
2014. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ismertem egy majom-kost, vidám, kedves, segítőkész , ember és nem utolsó sorban csinos, vonzó.

Persze rossz tulajdonságok is előfordultak, mint mindenkinél.A túlzott, néha szinte bántó őszinteség, néha türelmetlenség.De ezek nem olyan vészes gondok.Két szomszédom is van majom, ők fiatal lányok.Nagy önállóság, optimizmus, bátorság jellemző rájuk.Az elsőként említett fiúra is jellemző még ez utóbbi tulajdonság.

2014. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!