Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek lehet a Szűz...

Szerintetek lehet a Szűz jegynek két oldala?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy rám is illik sok mindenben az, amit a jellemzésemben írnak( a tisztaságmániát kikérem magamnak!), csakhogy néha úgy érzem, meg mások is, hogy nagyon más vagyok. Úgy értem, olyankor nincs meg a jól ismert ártatlan-kislány-maszk, hanem olyankor bevadulok, és olyasmiket csinálok, amit még az sem mer, aki tényleg vad.... Ez lehet, hogy így természetes? A jegyhez köthető? Miért nem találok róla semmit?

2014. nov. 6. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj olyan lenni, mint amilyennek lenned "kellene" egy valaki, akárki, bárki által írásba fektetett jellemrajzban, és meg van oldva a probléma.
2014. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
senki nem pontosan olyan, mint amit az alap jellemzőknél írnak. De azért az asztrológia szerint sem csak 12-féle ember van. Ha komolyan érdekel a dolog, ebben is el lehet méyedni, én addig jutottam, hogy van aszcendens, meg egy csomó minden más, de valahogy nem fogott meg annyira az egész, pedig nem tartom hülyeségnek, csak van egy csomó más ami érdekesebb nekem.
2014. nov. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem "két", hanem sokkal több oldala, és nem "lehet", hanem "van".

Már akkor is, ha figyelembe veszed -ahogy illik - az alkategóriákat, azaz ascendenseket!

12 skatulya közül az egyikben akarod beilleszteni magad, függetlenül attól, hogy másikban szereplő feltételek is igazak.

Ez így cseresznye. Tudod, a cseresznye nem meg(g)y!

2014. nov. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És azt az aszcendes dolgot hogyan lehet kikeresni, miből?
2014. nov. 7. 12:05
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Géped van, a netért fizetsz.

A Gúgli a barátod!

2014. nov. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!