Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hold sötét oldala. Mi lehet ott?

Hold sötét oldala. Mi lehet ott?

Figyelt kérdés
Hallottam és olvastam is, hogy lehetnek idegenek a Holdunk sötét oldalán, valamint, hogy furcsa nyomokat és dolgokat is találtak ott. Szerintetek mi lehet ott?
2012. márc. 7. 15:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
kráterek. Más semmi...
2012. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

A sötét oldala mindig más. Szerintem a Földről nem látható oldalára gondolsz. Kicsit valóban máshogy néz ki, de már műholdakkal azt is feltérképezték, én nem hiszem, hogy nagy rejtélyek lennének ott. :)


[link]

2012. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Semmi különös vagy misztikus dolog nincs ott.
2012. márc. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Jártunk már ott is. Annyi az egész, hogy az az oldala nem látható a Földről, ennyi.
2012. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
2012. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 SSJGoku ***** válasza:
Lord Vidor búvóhelye!!
2012. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A sötét oldalon vannak a Reptoidok, de ezt cenzúrázták.
2012. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha a Hold tökéletesen, minden négyzetcentiméterre kiterjedően fel van térképezve, ki van elemezve, akkor mi a rossebért foglalkozik vele bárki is? Elvégre minden négyzetcentiméterre kiterjedően fel van térképezve, ki van elemezve. Nem hülye kérdés, amit a kérdező feltett. Nos, miért figyeljük a Holdat, ha már úgyis tudunk róla mindent?
2012. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Akármi lehet ott. Az, hogy milyen képeket tesznek közzé az már egy másik dolog. Nyilván olyan képeket fognak terjeszteni a holdról ami barátságos, de akármi lehet ott. Honnan tudjátok biztosan, hogy semmi nincs ott nagyokosok, vagy talán közületek volt már valaki arrafele? Attól még lehet igazatok, csak azt mondom ennyire biztosan ne állítsatok ilyen dolgokat, mivel gondolom qrvára nem volt ott egyikőtök se.
2012. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
Ja és még azt se tudják, hogy az óceán alatt mik vannak pontosan. Mindig fedeznek fel vmi új élőlényt. A holdon is tuti van valami, nem feltétlenűl egy ember alakú zöld színü lényecske, hanem lehet egy ceruzahegynyi élőlény van ott. Kitudja....
2012. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!