Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hány éves korban jönnek ki...

Hány éves korban jönnek ki kb. egy csillagjegy legjellemzőbb tulajdonságai?

Figyelt kérdés
Skorpió vagyok Skorpió aszcendenssel. A környezetemben mindenki meglepődik, amikor kiderül, mert nem éppen vagyok olyan mint ahogy a horoszkópok lefestenek.Nem vagyok pl. beszédes, tök csöndes és visszafogott vagyok, és a konfliktusokat is kerülöm, de szeretném ha picit olyan lennék mint a horoszkópokban, mármint ami a szókimondást illeti, persze normális, emberi határok között.
2014. nov. 12. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem volna egyszerűbb, ha beismernéd, hogy nem működik, nem az vagy aminek ismeretlen emberek mondanak?

Erről a színvonalról mit gondolsz?

https://www.youtube.com/watch?v=W-TFRodqAMk

2014. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:
A most látható csillagjegyeknél ezek a tulajdonságok több milliárd év alatt alakultak ki. Ennél gyorsabb eredményt te se nagyon várj.
2014. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahzta génmódosult kettéhasadt ****************************** !

Pedig volt már szerencsém Dollyhoz élőben is.

2014. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:
Te szegény....
2014. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Járnak fellépésre, vigyázz. Meglepetésszerűen támadnak. Látnád a többi tagot! *************
2014. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kössz az eddigi baromi értelmes válaszokat.Nem értem, miért kell itt trollkodni.:SS
2014. nov. 13. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:

"A most látható csillagjegyeknél ezek a tulajdonságok több milliárd év alatt alakultak ki."


Ez tetszett: látható csillagjegy. Mutasd már egy látható csillagjegyet!


Csillagkép, olyan van. Miféle tulajdonságai lehetnek, egy - gyakran - egymással semmilyen kapcsolatban nem lévő, egymástól nagy távolságban elhelyezkedő, csak a Földről nézve, látszólag csoportban elhelyezkedő csillag - csoportnak?


Több milliárd éve teljesen máshogy nézhettek ki az állatöv csillagképei.


De a kérdéshez:


"A környezetemben mindenki meglepődik, amikor kiderül, mert nem éppen vagyok olyan mint ahogy a horoszkópok lefestenek."


Meg fogsz lepődni, ez azért lehet, mert a horoszkópnak semmi alapja sem értelme.

2014. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon változó életkorban.

A szexuális tulajdonságok csecsemő és kisgyerek korban egyáltalán nem.

.

Tudod, mi a csillagrendszer és a csillagkép közötti különbség?

Ha bizonytalan vagy, vagy egyáltalán nem tudod, a Gúgli a barátod!

.

"A most látható csillagjegyeknél ezek a tulajdonságok több milliárd év alatt alakultak ki."

1.: A most látható csillagjegyek egyáltalán nem láthatók, nem alakultak ki. Csillagképek, csillagrendszerek láthatók, de nem iyennek alakultak ki.

2.: Ha az előző pontot vitatod, csak akkor lehet igazad, ha a csillagok madzaggal vannak felaggatva az égre.

3.: Ha a csillagjegyek tulajdonságait a csillagképek meghatároznák, azok állandóan változnának, hiszen a csillagképeket alkotó csillagok jól meghatározható pályán mozognak.

4.: "...szeretném ha picit olyan lennék mint a horoszkópokban..."

Rajtad áll, csupán keress egy rád jobban illő horoszkóp-rendszert. (Kínai, azték, sumér, és a fel nem soroltak. Van válogatási lehetőséged!)

2014. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!