Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos napjegy, rak aszcendens,...

Kos napjegy, rak aszcendens, a tobbi bolygo felvaltva skorpio, halak es bak. Hozzaertoknek velemeny parkapcsolati szinten?

Figyelt kérdés
A legjobb barataim foleg nyilasok, vizontok, oroszlanok (tehat akikkel egy kos ugy altalaban jol kijon), viszont a ferfiakban az erzelmesebbeket keresem. 2 hosszu kapcsolatom volt skorpiokkal, elottuk is foleg a skorpiok fogtak meg, viszont mindegyik csufos kudarcba fulladt (a "kossagom" nem tartotta oket eleg oszintenek es bizalmatlanna valtam veluk egy ido utan). Egy fold jegyuvel jobb lenne talan? Nem lenne unalmas az egy kosnak?

2014. okt. 21. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
valamikor délelőtt 10,30 körül születtél? Bak Halak és
2014. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Skorpióval jól kijönnél. Bocs az előbb véletlenül megnyomtam a válasz küldést.
2014. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, délelőtt 11 körül. 5 évig folyamatosan skorpiók voltak mellettem... valahogy ők fognak meg, de állandóan ugyanazért csalódtam bennük. Ezért szeretnék most tudatosabban választani (már ha meghallom, hogy skorpió, fogom a fejem)
2014. dec. 27. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan pasit keress, aki szereti a gyerekeket, mert neked ez fontos.Nézz körül ha találsz egy cukrászt, vagy szakácsot abban biztosan ott van az amit keresel. Ezek az emberek gondoskodók és őszinték
2014. dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Keress magadnak egy kost.Csak hogy érezd milyen egy

kos mellett lenni!

2015. jan. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:D
2015. jan. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Kost tuti nem. Önmagamat sem bírom elviselni... :D

2015. ápr. 7. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!