Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas aszcendensűek, mesélnét...

Nyilas aszcendensűek, mesélnétek magatokról?

Figyelt kérdés

Ràk vagyok, Nyilas aszcendenssel. Van köztetek ilyen?

Ti milyenek vagytok?



2014. dec. 25. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ikrek vagyok, de nyilas az aszcendensem. Néha hiperaktív vagyok, néha ahhoz is lusta, hogy megmozduljak. Sokan gondolnak furának.
2014. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nyilas vagyok és nagyon kíváncsi.
2014. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szintén nyilas és rendkívül optimista vagyok :D
2015. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

kedves kérdező, Én is rák vagyok nyilas aszcendensel.

Én nagyon érzelmes vagyok, sokszor szeszélyes .Hamar változik a véleményem. Nehezen ismerem ki az embereket, sokszok kételkedek is bennük. Ragaszkodó vagyok.Sok elvárásom van. Kevés őszinte igaz baráttal rendelkezem, de sok felszíven kapcsolatom van. Társasági ember vagyok, nem szeretek begubózni, azonban néha senkit nem kívánok a hátam közepére sem. Bár azt mondják , hogy a rák a legcsaládcentrikusabb én a gyerekeket nem szeretem.Viszont tényleg gondoskodó vagyok.

2015. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!