Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak férfi és az oroszlán nő...

Halak férfi és az oroszlán nő szerintetek milyen páros?

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

ugyan olyan mint a többi, nem ez számít. Bár több munka kell hogy jól működjön.

De még ezer faktor van ami száímt.

2015. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én halak, a barátnőm pedig oroszlán. Tökéletesen működik köztünk a dolog, de tényleg nem ezen múlik! :)


20/F

2015. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Egy kicist sokat veszekszenek, mert az Oroszlán nő konkrétan kiszolgáló keres maga mellé. A papucsnak tűnő Halak pasinak ez egy ideig megy, azután már nem nagyon. Eddig ezt láttam.
2015. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Az ember alapvető hit utáni vágyának az egyik szánalmas megnyilvánulása a horoszkópban való hit...
2015. jan. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

milyen lehet...hát mind a kettő valamiféle állat akkor?

Igaz azért még az oroszlán bemegy a vízbe de fordítva??

2015. jan. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szüleimnek 22 éve működik! :D
2015. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A Halak pasi jó nagy papucshős lesz mellette,én személy szerint ugyanígy Kos nővel láttam Halak pasit,vagy 40 éve házasok,a férfi ennek megfelelően a fél életét végigitta mellette és mégis képtelen elszakadni a káromkodó,harcias,rossz természetű,mindent irányító neje szoknyája mellől...agyilag már kezd leépülni mellette.Nem csodálom,a pia megteszi hatását.Nagyon rossz páros,tűz és víz,igazából nem illenek össze.Fordítva még lenne esélye talán,na de így?Agyrém.Tömény szenvedély és tetterő találkozása egy melankolikus,sebeit nyalogató,befelé forduló,csupa érzelem pasival...Illetve egy közös pontjuk lehet: a Hűtlenség.Abban mindkét jegy remek.Különben meg számít a többi bolygó kapcsolata is,pontos születési időkből érdemes szinasztria elemzést kérni,ha az megéri neked.

Vannak ma már szabad,ingyenes progik is erre...ha nem akarsz fizetni érte asztrológusnak.

2016. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!