Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen típusú nőkkel szemben...

Milyen típusú nőkkel szemben vannak mély érzelmeik a Nyilas, Oroszlán és Kos férfiaknak?

Figyelt kérdés

Nyilasként rengeteg esetben adtam nekik esélyt arra, hogy egy kicsit közelebb kerüljünk egymáshoz érzelmileg is, sokat áldoztam ennek érdekében.

Mindhárom jegy férfiainál (30 év fölöttiekkel is) azt tapasztaltam, hogy egyáltalán nem értékelnek semmiféle tettrekészséget a nők részéről és kizárólag csak szexet akarnak, illetve a részükről való megcsalást abszolút természetesnek tartják, simán csak azért, mert ők férfiak. Alig vagy pedig egyáltalán nincs érzelmi intelligenciájuk, probléma megoldó gyakorlatuk és egy csepp megértés és empátia sem.

Csak komoly válaszokat várnék. Köszönöm.



2014. júl. 16. 08:26
1 2
 1/13 Napfonat ***** válasza:
50%
Íme egy komoly válasz! Az intelligenciát, a nőkhöz való hozzáállást a legkevésbé sem befolyásolja a horoszkóp!
2014. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Mindhárom jegy férfiainál (30 év fölöttiekkel is) azt tapasztaltam, hogy egyáltalán nem értékelnek semmiféle tettrekészséget a nők részéről és kizárólag csak szexet akarnak, illetve a részükről való megcsalást abszolút természetesnek tartják, simán csak azért, mert ők férfiak. Alig vagy pedig egyáltalán nincs érzelmi intelligenciájuk, probléma megoldó gyakorlatuk és egy csepp megértés és empátia sem. "

A kosnál pont az ellenkezőjét tapasztaltam, a többi jegyből pedig nem sok férfit ismerek.

A kos pasik nagyon szépen élnek az oroszlán, rák, skorpió, ikrek nőkkel. A mérleg csak kihasználja és megcsalja, a szűz pedig agyon kritizálja és nem tudja megbecsülni. Ezt a saját környezetem alapján írtam, ahol nem kevés kos pasi él.

2014. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de a nyilas nők nem igazán a hosszabb párkapcsolataikról híresek mifelénk. Mind egyedülálló vagy pedig elvált. Arra esetleg még nem gondoltál, hogy más jegyűekkel ismerkedj? Nem csak tüzesek vannak a világon. Ha pedig nem, akkor magadra vess és ne panaszkodj.
2014. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszönöm szépen eddigi válaszotokat. Kíváncsi vagyok a többiekére is.

"a nyilas nők nem igazán a hosszabb párkapcsolataikról híresek mifelénk." - elég sok rendes 40-50-es Nyilas háziasszonyt ismerek és nagyon jól kijönnek a férjeikkel, illetve a gyerekek is jól, ügyesen vannak nevelve, igazi barátnői és segítői kapcsolatban vannak a gyerekeikkel.

A Nyilasok (nők és férfiak is) nagyon könnyen lesznek szerelmesek és sajnos ez sokszor elvakítja őket és konkrétan nem látják, hogy sokszor aljas emberek hálózzák be, olyanok, akik a saját céljaikat akarják megvalósítani rajta keresztül, legyen az gyereknemzés, legyen lakás kihasználás, vagy akármi más. Sajnos a Nyilasok nagyon későn döbbennek rá arra, hogy ki voltak használva, így valahogy ki szeretne lépni, legalábbis részben az egészből. Más típusú nők ilyenkor felveszik az acélkesztyűt évtizedeken át szellemi terrorban tartják a férfit, levetegítve azt szépen lassan. A Nyilasban legalább annyi jó indulat van, hogy nem használ ki másokat, nem kíván senkinek sem rosszat, s főleg nem tapos keresztül senkin, inkább kikerüli. Emiatt vannak alkalmanként egyedül.

Azok a férfiak pedig, akik szeretik a 20-40 évig tartó lelki szado-mazo-t, akkor csak válassza nyugodtan a full kontrolos, dirigálós asszonyokat. Kinek mi jön be.

2014. júl. 17. 09:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem is úgy értettem, hogy csapodárok vagy ilyesmik a nyilas nők. Csak hajlamosak meggondolatlanul beleugrálgatni a párkapcsolatokba. Olyanba is, amit utólag megbánnak. Ráadásul változékony típusú jegy, mint a halak és az ikrek. Izgalomra van szüksége, hamar ráun a dolgokra, személyekre, he nem elég érdekesek. Nem vontam kétségbe, hogy lehetnek jó háziasszonyok, feleségek, anyák. Csak nekem túl kalandvágyóknak tűnnek, akiket folyton szórakoztatni kell, hogy fennmaradjon az érdeklődés. Ha ennyire nem jönnek be a tüzes pasik, akkor továbbra sem értem, hogy miért velük kezdessz. Ha unalmas a föld, víz, akkor még mindig ott van a levegő. Ikrek pasiban is van hűséges (pl. rák hold), nem egyet ismerek. Vagy ott a gáláns mérleg. A vizöntőt nem ajánlom.
2014. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Igen, ebben igazad lehet. Sok Nyilas nő erősen konformista, de van egy-két apróság amiben valóban szeretik a változatosságot.

Igen, most gondolkodok abban, hogy levegő jegyűekben gondolkodok. A Mérleg pasi be is jön, s valóban gáláns és jó beszélgető partner is.

Megkérdezhetem, hogy a Vízöntő pasikat miért nem ajánlod? Vajon mennyire hűségesek? Nagyon keveset tudok róluk, viszont a Vízöntő nőket eléggé ismerem ...

2014. júl. 17. 12:46
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Olyan típusú nőkkel szemben, akik nem hisznek az efféle hülyeségekben. (Sajnos, kevesen vannak.)
2014. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sem sok vízöntőt ismerek, de mind egyforma. Egyik sem valami érzelmes és lusták is.
2014. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, az érzelem szinte minden Vízöntőből hiányzott, akit csak megismertem, talán emiatt is annyira befolyásolhatóak.
2014. júl. 19. 15:37
 10/13 anonim ***** válasza:

"A Nyilasok (nők és férfiak is) nagyon könnyen lesznek szerelmesek és sajnos ez sokszor elvakítja őket és konkrétan nem látják, hogy sokszor aljas emberek hálózzák be, olyanok, akik a saját céljaikat akarják megvalósítani rajta keresztül, legyen az gyereknemzés, legyen lakás kihasználás, vagy akármi más. Sajnos a Nyilasok nagyon későn döbbennek rá arra, hogy ki voltak használva, így valahogy ki szeretne lépni, legalábbis részben az egészből. Más típusú nők ilyenkor felveszik az acélkesztyűt évtizedeken át szellemi terrorban tartják a férfit, levetegítve azt szépen lassan. A Nyilasban legalább annyi jó indulat van, hogy nem használ ki másokat, nem kíván senkinek sem rosszat, s főleg nem tapos keresztül senkin, inkább kikerüli. Emiatt vannak alkalmanként egyedül.

Azok a férfiak pedig, akik szeretik a 20-40 évig tartó lelki szado-mazo-t, akkor csak válassza nyugodtan a full kontrolos, dirigálós asszonyokat. Kinek mi jön be."


Tökéletes megfogalmazás.

2014. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!