Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák apa, nyilas anya mellé...

Rák apa, nyilas anya mellé milyen horoszkópú gyerek illene?

Figyelt kérdés

Nyilván nem ettől tesszük függővé a gyerekvállalást, csak érdekel a véleményetek. A mérleg jegyű például kijön az anyával, de az apával nem annyira.


Tudom-tudom, nevelés kérdése, de mégis, minden kisbaba egy önálló személyiség, alapjegyeket hordoz, amit legfeljebb formálni tudunk.


2015. jan. 26. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

De a mérleg és a rák elég jól kijönnek egymással

Sok sikert :)

2015. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ó, akkor valahol félrement az infó nálam. :D Köszi!
2015. jan. 26. 21:28
 3/12 bollocks ***** válasza:
46%
Aki ilyen marhaságokat kérdez, annak semmilyen gyerek nem való. Így is vagyunk elegen vagyunk a bolygón, legalább a degenerált génjeiteket ne adjátok tovább.
2015. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Spilerke ***** válasza:
Anyám borogass!!!
2015. jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egészséges!

.

"...amit legfeljebb formálni tudunk."

Könyörgöm, ne saját gondolkodásmódotokra!

2015. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sok minden más mellett ez is érdekel. Nem figyelem a holdállást és nem akkor főzök, ha balról fúj a szél. Igyekszem nyitott gondolkodásmóddal élni, ehhez hozzátartozik az ezotéria is. Nem hiszem, hogy ezért rohannom kellene és sterilizáltatnom magam.


Olvasott, művelt, iskolázott vagyok, magas vezetői beosztásban dolgoztam eddig, most szünetet tartok, kicsit besokalltam. Nem jelenti azt, hogy buzgó templomba járó vagyok, se azt, hogy csirkék nyakát vágom el éjfélkor. Játszok számítógépes játékokat, olvasok könyveket, szórakozok a barátaimmal. Van barátom szegény vidéki faluból és Budapestről is, sőt, most külföldön élek. Eret kellene vágnom? Igen, érdekel az ezotéria. Nem a napi humbug Blikkes horoszkópok, hanem az, hogy nagy vonalakban meghatározható egy egyén jelleme. NAGY vonalakban. Nem 100%-ig.

Sőt, kövezzetek meg, de a szellemekben, túlvilágban is hiszek. Akkor ássam el magam?


Ti viszont szégyellhetitek magatokat.

Honnan veszitek a bátorságot, hogy egy, egyetlen egy kérdés alapján megítéljetek valakit? De még ha elborult szellemidéző lennék is, akkor se kívánjuk másnak, hogy ne legyen gyereke, pusztán azért, mert nem tudhatod, milyen helyzetben van az illető!

Másrészt, akit nem érdekel az ezotéria, az mit keres ebben a topicban? Tessék máshova menni trollkodni.

2015. jan. 27. 14:00
 7/12 bollocks ***** válasza:
59%
Én szívesen trollkodnék máshol, de itt van a legtöbb hülye.
2015. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mind jó lesz!

Amúgy meg minnél több annál jobb!

2015. jan. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodsz a gyerek horoszkópjához, akkor bizony az örökbefogadásról kell gondolkodnod!
2015. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De a rák és a mérleg kijönnek. A legszebb szerelmespár a családomban rák férfi,mérleg nő volt, nagyon szerették egymást míg éltek, és jól kijöttek, maximum nagyon apró hülyeségeken civakodtak néha, azt is úgy, hogy közben mosolyogtak és nem üvöltöztek... Gondolom apa-gyerek viszonyban is jó lehet.


De amúgy meg mindegy milyen jegyű lesz, csak ne akarjátok a magatok képére formálni a gyereket! Ismerjétek meg őt, és kérdezzétek sokat, ne pedig ráhúzzatok valamit, ami nem ő. Max ha van igazság a horoszkópban, és a gyerek horoszkópjának negatív momentumait is felfedezitek, akkor avatkozzatok be óvatosan, hogy mi az ami nem jó, amit ne tegyen, közben dicsérjétek azért, amiben jó....

2015. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!