Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiónőként hogy csábítsak...

Skorpiónőként hogy csábítsak el egy rák férfit?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
hátrafelé
2015. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az ollóiddal
2015. febr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bollocks ***** válasza:
Sz0pd le.
2015. febr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ozmium42 ***** válasza:
Ha hosszú a farkad, azt a férfiak nem szeretik.
2015. febr. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Skorpió nő túl férfias és komoly ahhoz hogy akár meg is próbálkozzon egy férfi elcsábításával. Hagyd inkább magad hogy az erősebbik nem csábítson el téged. Persze ha bír egy ilyen intelligens, határozott nővel. Játszd el neki hogy buta lány vagy...
2015. febr. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igy van ahogy az elozo. Nekem pl. Ugy sikerult hogy a rak ferfit fakepnel hagytam 2 het utan egy masik skorpioert aki miatt kisirtam vegul a konnycsatornaim. Egy ev mulva a rak megmindig ram vart.
2015. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Várd meg a vízöntő havát és akkor vizet önt rátok és pározhattok xd
2016. máj. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A skorpió csajok tipikus dögök, bárkit el tudnak csábítani, de megtartani, nos az már nehezebb. Az elcsábítással nincs gondjuk. A rákok családcentrikusak és minden jó tulajdonságot megkaptak, a skorpiók, meg a tökéletes ellentétei. Jól kijönnek egy darabig. A skorpió csajokkal viszont vigyázni kell. Én pl nem jönnék össze magammal, úgy hogy ismerem magam, én is skorpió vagyok :P
2016. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!