Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy ne csábítsak...

Mit tegyek, hogy ne csábítsak el mindenkit?

Figyelt kérdés

Nem önfényezés következik, előre is elnézést, ha annak hat.

21 éves lány vagyok, állítólag csinos és jó a személyiségem. Kapcsolatom van, barátaim viszont nincsenek. Lányokkal nem tudok barátkozni, annyi csalódást okoztak már az évek során. Fiúkkal jobban kijövök, de ők meg olyan hamar belém szeretnek.(Nem csak megdugnának!)

Mindenki mondja, hogy tegyem félre a csábító énem, amikor barátkozom, de nem tudom, mire gondolnak. Nem öltözködök/viselkedek ribisen. Néha szoktam hülyéskedni, poénkodni, de nem komolyan. Állítólag elég ártatlan kislányosan nézek ki, de közben meg van valami vonzó a kisugárzásomban.

Annyira nem értem, mikor fiúbarátoktól megkapom, hogy "Ne nézz így rám" vagy "Ne mosolyogj így légyszi, mert nem tudok elvonatkoztatni."


Nálam ez nem megjátszott, teljesen magától jön, és nem tudok másként viselkedni.


Mit tegyek?


2014. nov. 23. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
kamu
2014. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress olyat akire nem tudsz hatni. PL. szerintem rám nem lennél hatással.
2014. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen ezzel meg kell tanulni egyuttelni es kezelni oket:-)
2014. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyengékkel barátkozol :)
2014. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem neked kevés az önbizalmad,ezért még beveszel mindenkitől minden szar dumát.Vallhat valaki szerelmet,bókolhat szépen,belül nem feltétlenül biztos,hogy ezt érzi.A tettek bizonyítanak,nem a szavak.Másrészt ha tíz emberből tíz azt mondja,szeret,abból örülj,ha kettő őszintén így gondolja.A többi csak dugna,bármit is állít!A világ így működik,te meg naiv vagy.Növelned kéne az önbecsülésedet,és akkor tudnád reálisabban látni a dolgokat,meg barátaid is lennének.

Egyébként nem kioktatni akarlak,de régóta mozgok olyan közegben,ahol pasik vesznek körül,és már nagyjából átlátom a dologkat.No meg én is voltam olyan,mint te,és a saját káromon sajnos megtanultam ezt-azt.

2014. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sem önbizalom hiányos, sem naiv.

Nem megdugni akarnak. Van, aki igen, de van, aki már évek óta érdeklődik utánam. Szingli koromban is járni akart, nem meghúzni, és most is.

Látom a különbséget az őszinte érdeklődés és a dughatnék között.

2014. nov. 23. 15:41
 7/8 anonim ***** válasza:
ömmm... barátkozz melegek fiúkkal :D
2014. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Meleg fiúk... Vagy nyiss az idősebb nők felé. A legjobb barátnőim mindig idősebbek voltak, mert nem jöttem ki a lányokkal soha.
2016. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!