Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió lány, ikrek aszcedenss...

Skorpió lány, ikrek aszcedenssel, és bika holdjeggyel? 15 éves

Figyelt kérdés
Eléggé fura ez a párosítás...valami vélemény?:DDD

#cbkldfj
2015. febr. 7. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A skorpió nem valami jó, az ikrek 2 színűek, a bika pedig birtokol!


Ettől te még lehetsz össze tett!:) S, rendes!

2015. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nincs olyan az asztrológiában hogy jó vagy rossz, csak az esélyeinket jelzi (illetve a gyengeségeinket - erősségeinket). Ennyiből nem sok mindent lehet megállapítani, ahhoz látni kéne a teljes radixot is, azaz hogy hogy álltak a csillagok a születésed egén. Nekem az egyik legjobb barátnőm Skorpió Ikrek aszcendenssel. Elég sok nyelvet beszél, és sokat utazik, könnyen beilleszkedik bármilyen társaságba. Ebben nyilvánul meg az Ikrek aszcendens. Amellett a Skorpió egy elég mély érzésű jegy, így szerencsére az Ikrek puhít rajta.
2015. febr. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A skorpióra és az ikrekre szoktam mondani, hogy egymáshoz illenek. Én meg bika vagyok :D

Jó véleményen vagyok!!

2015. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!