Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nő, Ikrek férfi? Jó páros?

Bika nő, Ikrek férfi? Jó páros?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 08:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem:D Egy idő után a pasi menekül és fuldoklik tőle mint a tűztől:D
2014. szept. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mitől menekül?A Bika a legodaadóbb,leghűségesebb jegy az összes közt...
2014. szept. 7. 08:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ikrek levegős, örökmozgó, nehezen ragad le, hacsak valami más nem írja felül a napjegyet. Remek haverok egyébként. Egy ikrek pasi ismerősöm mérleg nő mellett állapodott meg végül, egy másik a sokadik nőt habzsolja, és nem biztos, hogy valaha meg fog állapodni.
2014. szept. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Sajnos az Ikrek az egyik olyan jegy, aki nem tud meglenni megcsalások nélkül, Bika nő pedig nagyon posszeszív és tapadós, annal ellenére, hogy jól tartja a párját. Bika nő, hiába húzod meg a gyeplőt erősen, akkor is menekülni fog, főleg ha még huszon-harmincéves. Ha pedig marad, akkor azért, mert ki akarja használni azt a confortot, amit adsz neki.
2014. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Igazuk van az előttem szólóknak. Egy tipikus bika nő és egy tipikus ikrek férfi nem jó párosítás. A bika nő egy nagyon kedves, nagyon házias, szelíd jellem. Az ikrek férfinek kell a kaland, a pörgés. Nagyon sok konfliktus helyzet alakulhat ki pusztán csak a jellemük különbségeik miatt.

Én 3 évig voltak bika nőként egy rossz kapcsolatban az ikrek párommal. Rengeteget hazudott, randikra járt. Ráadásul volt középsuliba egy barátnőm akivel sülve főve együtt voltunk, ő is ikrek jegyű volt és nagyon se veled se nélküled kapcsolatunk volt. Ő is hazudott, kihasznált.

Én mint bika, a bakokkal, rákokkal és a vízöntőkkel jövök ki a legjobban.

2014. szept. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Na mi lesz most kérdező, nem illetek össze a horoszkóp szerint akkor most szakítasz vele?
2014. szept. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A csillagjegyek nem határoznak meg semmit. Ez hülyeség.
2014. szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Jó nézni, ahogy néhányan beskatulyázzák az embereket.
2014. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az 5-ösnek nagyon is igaza van. Bizony az Ikrek pasik rengetegszer átverik odaadó és önfeláldozó párjukat, rengetegszer szerveznek titkos randikat nagyon fiatal vagy fiatalosan kinéző ismerős hölgyekkel, azoknak kipanaszolja magát, hogy jaj de neki milyen rossz és mennyire mozdíthatatlan és régimódi a párja (még akkor is, ha ez nem így van), várják azt a visszajelzést a nőtől, hogy "Igen, Bélám, te szegény, biztos nagyon rossz sorsod lehet ott, gyere, én segítek rajtad: kényeztetlek, fogdoslak, engedem, hogy magadévá tegyél" :)), majd Béla angolosan lelép és hopp vissza a meleg családi fészekbe :)).

Rendkívül ravasz jellem, tele van műpanaszokkal és siránkozásokkal, de nem csak magánéletben. Egyik olyan jegyű férfi, akinek ez a szemein tipikusan látszik: vagy folyton mosolygó szemek negédes széles művigyorral, vagy pedig erölködő jellegzetes tekintete van és azt fitogtatja, hogy ő mennyire szorgalmas és dolgos és min. és min. 50 szakmája van.

Különben azért tartja magát állandóan olyan fiatalosan jó formában, hogy éppen a fiatalabb buta csajoknak imponáljon :). Ezeket elég sok Ikrek pasinál megfigyeltem az elmúlt években, de mint láttam, a magyar művészetben is sokszor így viselkedtek a tipikus Ikrek színészek. Minden esetre, ha sok nő nem dőlne be a simulékony szövegeiknek, akkor biztos egy-egy senkiháziak lennének.

2014. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Akit nem érdekel ez a témakör, annak nem kötelező ide kattintani. Akit érdekel, az nyilván tudja, hogy a napjegy önmagában kevés, de én mondjuk a saját tapasztalataimat írtam le.

Az ikrek jelleg egyik legtipikusabb jellemzője az, hogy örökmozgó, igényli a változást, változatosságot, szabadságot, és kíváncsi. Hogy ez miben nyilvánul meg, azt egy pontos képlet tudná megmutatni, milyen bolygók állnak az ikrekben, milyen házhoz tartozik, lehet ez utazással, tanulással, munkával kapcsolatos, de esetenként párkapcsolati dolog is. Mindenkinek a képletében jelen van minden jegy, más-más súlyozással, más-más területeket érintve. És természetesen befolyásoló tényező a közeg, amiben az ember él. Az ikrek napjegy csak egy tulajdonság, de van más szempont is. Természetesen más jelleg is dominálhat.

Egy tuti, ne próbáld rövid láncon tartani, nem tűrik sokáig, nem papucs típus.


Kérdező, ne a napjegyek alapján dönts, én se úgy teszek, de miután kialakult bennem valamilyen érzés (jó vagy rossz, vonzás vagy taszítás, mennyire jövünk ki) valaki felé, és tudom, mikor született, azért rácsekkolok, eddig bejött, de ez már csak visszaellenőrzés.


Nos, akiket nem érdekel ez a téma, vagy csak kötekedni meg lehúzni akarnak másokat, nyilván le fognak pontozni, a lottó ötösöm se ennyire biztos, mint ez (bár a lottó ötösnek jobban örülnék). :-)

2014. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!