Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg a skorpió legrosszabb...

Tényleg a skorpió legrosszabb csillagjegy?

Figyelt kérdés

Napjegyem: Rák

Aszcendensem: Skorpió

Holdjegyem: Kos

Merkúr és Vénusz az oroszlánban, a Mars a skorpióban, Jupiter és Szaturnusz a bikában, Uránusz és Neptunusz a vízöntőben állt.


Azért kérdeztem, hogy a skorpió tényleg a legrosszabb jegy-e, mert eléggé sok negatívumot észrevettem magamban, amik a skorpióra jellemzőek. Az aszcendens mennyire befolyásolja az embero viselkedést?

Melleslef tudom, hogy nincs olyan, hogy legrosszabb jegy, de a többi jegy is ilyen "gonosz"??

UI: csak olyanok írjanak, akiket ez érdekel, mert lehet, hogy sok ember szerint ez hülyeség, de vannak olyanok akik szerint nem.


2015. febr. 14. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

"eléggé sok negatívumot észrevettem magamban, amik a skorpióra jellemzőek."

Ezek nem a csillagjegyed miatt vannak. Ráadásul tudsz rajta változtatni, persze akkor, ha nem fogadod el megváltozhatatlannak. :)

2015. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Nem hinném, hogy a skorpió lenne a legrosszabb jegy. Nekem viszonylag sok skorpió volt/van az életemben (2 ex, barátnőm, anyósom, és a kisfiam), nem érzem úgy, hogy több rossz tulajdonságuk lenne, mint más jegyeknek. Az aszcendens egyébként nagyon sokban befolyásolhat. Pl nekem bak a napjegyem és kos az aszcendensem, de csak kos tulajdonságaim vannak.
2015. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyik csillagjegy sem rosszabb, mint a másik.

Ismerek néhány Skorpiót, mindegyiküket kedvelem.

2015. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 schocko ***** válasza:
28%
...mert nem ismered őket eléggé..
2015. febr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szóval egyész addig kell valakit megismerni, míg meg nem utálod?
2015. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Anyukám, a párom, az egyik legjobb barátom, is Skorpió, tehát lehet mondani, hogy olyanok, akiket a lehető legjobban ismerek és biztosan merem állítani, igazán nagyszerű emberek.


Az aszcendens inkább azt mutatja, hogy viselkedsz a külvilág felé, milyen arcodat mutatod, hogy reagálsz, milyen a külsőd. De ezeket is átszínezi a születési uralkodó helyzete, az első házban álló bolygók, ezek fényszögei, stb.

A Napjegy inkább a belső indíttatást, a szellemiséget, de itt is sokat jelent Nap házhelyzete, fényszögei, szóval ritka az, akit teljesen be lehetne skatulyázni egy csillagjegybe.

Nem is beszélve a többi személyes bolygóról, amik szintén jellemzik a személyiséget.

2015. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Minden jegy rendelkezik negatív és pozitív tulajdonságokkal. A személyen múlik, mit hoz ki ebből. A lehetőség mindenre adott.


Az aszcendenst úgy képzeld el, mint egy nyilat, ami azt mutatja, kivé fogsz életed végére válni. Ahogy múlik az idő, úgy fogod teljesen megtestesíteni a horoszkópábrádat, főleg az aszcendensedet, s úgy öltöd fel annak jegyeit - tehát egyre inkább. Az esetedben fogalmazhatok úgy is, hogy egyre inkább érvényre jut a skorpió személyiséged.


Az, hogy melyik csillagjegy a "rossz", természetesen ízlés dolga. Asztrológusok ebben sosem foglalhatnak állást. Ez nem is baj, hiszen senkinek nem tetszhet ugyanaz a sütemény például. Valahogy így van ez a jegyekkel is. Ízlés dolga, hogy melyikkel jövünk ki nehezebben.

Nem írtad le, milyen negatívumokat vettél magadban észre.

A Rákokra egyébként jellemző, hogy hajlamosak visszaélni színes személyiségükkel és manipulálni másokat - számomra, ha rossznak kellene nevezni egy csillagjegyet, akkor azt mondanám, hogy ez a "rossz", mint számodra a skorpió. De természetesen ez tévedés lenne, hiszen nem rosszak a rákok, csupán számomra okoznak fejtörést.


Az, hogy a Holdjegyed a Kosban van, megmagyarázza, miért ilyen forrófejű a kérdésfeltevésed.

Nálam a Plútó az első házban van, erősen Skorpiós a jellemem ennélfogva, állandóan az erkölcsi-szellemi magaslatokat kerestem-kutattam magamban is, és nem is teljesen értem, mi a problémád a skorpióval.


A skorpióról mesélek neked jókat: rendkívül érzékeny és könnyebben tud tisztalelkűvé válni mint mások mivel nagyon megviseli minden. Szerintem a kérdésedet is emiatt tetted fel... A horoszkóp egy esélyábra, és rajtad múlik mit tudsz kihozni belőle...

2015. febr. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves válaszokat. :)


Egyébként a negatív tulajdonságaim: manipulatív, önző, céljaimat minden áron képes vagyok véghez vinni és sokszor nem számít számomra más ember :/.....

2015. febr. 15. 12:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, amiket leírtál, azok többnyire a rákból fakadnak. Fakadhatnának a skoriból is de bevallom nem ez a jellemző
2015. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem rossz a skorpió csillagjegy.

Én halak vagyok skorpió aszcendenssel és sokszor megkapom, hogy elsőre egészen más benyomást keltek az emberekben, mint amikor már jobban megismernek. De ez nem baj! Mivel legalább egy kicsit több önbizalmam fakad a "skorpiósságomból". Amúgy az anyukám skorpió és: nagyon jó a humora, nem bántana meg senkit (csak ha már szivatni próbálják, akkor megmutatja, hogy vele nem érdemes kekeckedni), és ha valakit szeret azért mindent megtesz. Van egy osztálytársam is aki skorpió. Ő mindig nevet és vicceskedik (néha tulzásba is viszi).

2015. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!