Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Kos a legrosszabb csillagjeg...

A Kos a legrosszabb csillagjegy? Miért? Amikor olyan kérdéseket tesznek fel, hogy melyik csillagjegyű embereket kedveled. Szinte mindent irnak Kos kivételével.

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb csillagjegy férfi/női szemmel? Miért?
2010. máj. 16. 15:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Nemtom, én kos vagyok, és rohadtul nem érdekel a csillagjegyem.
2010. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

én 2 kost ismerek, mind a kettő iszonyat jófej, egyik fiú, másik lány

egy bak

2010. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is!! Nincs olyan, hogy "legjobb" vagy "legrosszabb":) A Kos jó jegy, impulzív , előrehaladó. Kicsit harcias, kevésbé romantikus. Viszont szinte nincs "tiszta" jegy, lehet romantikusabb, kevésbé harcias is, ez jópár dologtól függ. Minden jegynek egyébként van negatív és pozitív oldala, alapból is, csak a pozitívakat szeretik emlegetni....:)
2010. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%

Rákok a legjobbak :D Olvass utánna és megtudod. =)

Tény és való h énse igazán jövök ki a kosokkal, persze van kivétel.Csak legtöbbjük türelmetlen és arrogáns, talán azért mert kétségtelenül született vezető és újítók?...Kitudja :D

L/19

2010. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

én rák vagyok amúgy.


21/F :)

2010. máj. 16. 16:01
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
én kos vagyok, van jópár kos ismerősöm(igaz mind lány) nagyon jól kijövök velük, és velem is nagyon jól kijönnek az emberek. egy biztos céltudatosak vagyunk és néha kegyetlenül őszinték. ami lehet hogy nem mindig jön le pozitívan. de én azt modom a kosnál vannak sokkal rosszabb jegyek is. én pl ikrek pasival mégegyszer nem állok szóba az is biztos :)
2010. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

én kos vagyok, és ugyancsak leszarom a csillagjegyeket:D

egyetemre járok, van barátnőm, barátaim, szóval minden rendben...

2010. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%

"én pl ikrek pasival mégegyszer nem állok szóba az is biztos "


ez a szörnyű, ha valaki csillagjegy alapján választ magának párt...

2010. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
igazából én azt nem birom a Kos-okban,hogy mindent megtudnak magyarázni még ha valójában nem is úgy van ahogy ők látják, és ha nem adunk nekik igazat akkor agresszió tör elő belőlük. ( elég idegesitő igazat adni nekik amikor tudjuk,hogy nincs igaza, de a konfliktus elkerülése érdekében muszáj. ) kapkodósak, mindent gyorsan akarnak.
2010. máj. 16. 16:21
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Hát igen...Én is kos vagyok,de hülyeség,hogy nincs bennünk romantika.Igenis a harcias külső legbelül a szerelemre vágyik.Nem vagyunk túl türelmesek és igenis szeretjük megmondani másoknak,hogy mit tegyenek:/De szinte mindig őszinték vagyunk,és a barátainkért szinte bármit megtennénk.Én ígylátom,nemtom ki h van vele.
2010. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!