Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek férfi, skorpió nő?

Ikrek férfi, skorpió nő?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom nagyon sokan nem hisznek az asztrológiában, és én sem ez alapján választok párt magamnak. Csak motoszkált bennem kérdés, így gondoltam felteszem hátha valakinek volt már ilyen kapcsolata. Én vagyok a skorpió nő a párom pedig ikrek férfi. A kérdésem annyi lenne, hogy valaki volt már ilyen párkapcsolatban, működött, milyen is az ikrek férfi valójában? Ha lehet akkor tényleg tapasztalat érdekelne, nem kimásolt szöveg valamelyik netes oldalról.

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. febr. 18. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
A férjem ikrek. Hirtelen haragú, sok mindenbe belekezd, mindent egyszerre akar, aztán ide-oda kapkod, és végül mérges, mert nem sikerül befejeznie időben. A szeretetét nehezen mutatja ki a gyerekei felé, következetes szülő, ugyanakkor szigorú. Nagyon kitartó, szeret dolgozni, állandóan pörög, sosem tud megülni a fenekén öt percnél tovább (esetleg egy-egy film erejéig). Házias, mindenben segít, elismeri, hogy a házimunka igenis munka. Udvarias, előzékeny. Sosem spontán. Ha szeretnék valamit, ki kell mondanom, félszavakból és célozgatásokból nem ért (ámbár minden férfi ilyen). Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2015. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én csak 12 órával maradtam le az iker csillagjegyről és halál nyugodt vagyok, a szeretetem nagyon ki tudom mutatni. Precíz vagyok,de laza is, humoros, persze nekem is vannak hibáim pl. a túl sok szenvedély, kicsit maximalista szemlélet. Szóval szerintem nagyon nem lehet csillagjegyhez kötni a dolgokat. jún 22-i férfi.
2015. febr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!