Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan törhetek be egy skorpiót?

Hogyan törhetek be egy skorpiót?

Figyelt kérdés
Az olyan válaszoktól mint: a skorpió egy állat és társai légyszíves kíméljetek, személyes tapasztalat is jól jön. Látom, hogy udvarol nekem, hogyan tudnék neki segíteni, mit/miket csináljak? Mivel hódítsam meg, adjam önmagam, úgy vettem észre, hogy inkább nyerő nála az őszinteség, humor, intelligencia. Ő az a tipikus tipikus skorpió férfi.

2014. dec. 1. 21:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ott kezdődik a baj, hogy be akarod törni. Az nem fog menni.
2014. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
bocs, rosszul írtam, tényleg nem akarom betörni, csak mégis hogy hathatok rá?
2014. dec. 1. 21:54
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy, alapból menekülnék egy skorpiótól. Szerencsére nem is nagyon jönnek a közelembe, vízöntő vagyok.
2014. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
A férjem Skorpió (én Vízöntő vagyok), van Skorpió, Skorpió aszcendensű családtagom, barátom, munkatársam, de ahány Skorpió, annyiféle. Nincs hozzájuk külön recept.
2014. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

#3 én pedig most a közeledbe jöttem.

Férfiben nem tudom milyen a skorpió, de sose legyél olyan, ami nem te vagy, mert úgyis kiderül. Ha tetszel neki úgy, ahogy vagy, akkor marad; ha nem, akkor mehet Isten hírével! Meg se próbáld becsapni, mert nem fog szólni ha rájön, csak eltűnik, és azt sem fogod tudni, hogy hanyadikán van elseje.

2014. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
hát igen, mondjuk nem is próbálok hazudni, és a bókokkal hogy áll?
2014. dec. 1. 22:58
 7/33 anonim ***** válasza:
Az őszinteség, humor, intelligencia valószínűleg mindenkinél nyerő, ahogy egy bók miatt se küld el a nénikédbe egy normális fickó. Ha bunkó, akkor meg mindegy a csillagjegye is.
2014. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
skorpió vagy?
2014. dec. 1. 23:05
 9/33 anonim válasza:
Én is skorpio vagyok csak nem rólam irsz:) a skorpio szereti maga kiválasztani a társát nem szereti ha nem ö választhat plusz azt se ártana tudni higy bejössz e neki?! Hagyd hogy ö hóditson meg téged. Ezt heteroként tanácsolom már annyi a búza mint égen a csillag szoval ha nem ellenkezö nemü vagy tárgytalan a tanácsom és irány neked a pride
2014. dec. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

viperával

teleszkópos testápolóval, amelyiket a rendőrök is szivesen használnak :P

2014. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!