Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi jellemzi egy oroszlán...

Mi jellemzi egy oroszlán horoszkopú nő megjelenését és személyiségét?

Figyelt kérdés

Én annyira nem vagyok otthon a témában, de az ismerőseim igen, és idegesít, hogy mindig elemezgetik, hogy én mennyire nem vagyok olyan, mint egy "oroszlán". Szóval, ilyen horoszkóppal mégis milyennek kellene lennem?


Köszi előre is a válaszokat!


2015. márc. 7. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
dús sörény, erdő-királya tipusú vonulás
2015. márc. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erős szag. Inkább maradj cica.
2015. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És mi az aszcendensed? Mert nekem pl. rák az aszcendensem és a kinézetem, meg a viselkedésem is inkább olyan, a napjegyem pedig nekem is tűz elemű.
2015. márc. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én eddig oroszlán nőkből a két szélsőséget ismerem. Egyik fajta nagyon vicces és szórakoztató, másik fajtája meg beképzelt, irigy, szótlan.

Viszont mind határozott, még ha nem is tűnik annak.


Jófejek: Ismertem két lányt, egyik sem nagyhangú, de mégis beszédesek, baromi jókat dumáltunk, hülyültem együtt velük.


A bunkók: Két majdnem szőke (barnás)oroszlán csajt is ismerek. Egyik eljött egy túrára... (30 éves volt épp, a fia 11... képzelhetitek...) Tipikus hisztis nő, aki úgymond nem élte még ki magát, de a rossz természete miatt a férje el is hagyta, és küszködik egyedül a gyerekével. A túra idejekor az anyja vigyázott a srácra. Ő meg eljött, hogy pasit szerezzen magának. A csapatban lévő többi szingli nővel iszonyúú bunkó volt. Irigyelte tőlük azt, hogy azoknak nincs gyerekük és esélyesebbek a normális férfiaknál... Innenstől fogva képzelhetitek milyen kibírhatatlan volt a csaj, mivel mindezt nem tartotta magában. Ráadásul rettentő sokra tartotta magát és azt hitte szép, közben elég husi volt már 30 évesen...

Másik bunkó oroszlán nő meg egy tanfolyamon lett csoporttársam. Nincs semmi dolga, egyetemen évet halasztott, a tanfolyamon meg azt csinálta, hogy mindig előre megtanulta ami a könyvben volt. Ez még nem is lenne baj, sőt díjazandó. A baj csak az, hogy azért tette, hogy villoghasson. És amikor más még nem tudta a választ a tanár kérdésére, ő úgy csinált, mintha már ezer éve tudná az infót, amit előző nap benyalt. És eljátszotta, hog yő már hogy unja, hogy a többiek lassabbak.

Persze nem mindig tudott mindent. Ha rosszat válaszolt, vitatkozott a tanárral, de ha le is esett neki a tévedés, akkor is beszéltette a tanárt, hogy most csak az ő kérdését ecseteljék ki részletesen. Hát gáz a nő... Szünetekben meg nem szólt senkihez...


Kinézetre: Ezek a bunkók szőkék, szőkésbarnák, a jófejek egyike gesztenyebarna, a másik sima barna.

2015. márc. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez vicces. Anyám szőke, oroszlán, és ő is a bunkó kategória. Mármint egy külső szemlélőnek. Mert egyébként nagyon mélyen érző és fáj neki, hogy nem értik meg. De pont ez a kategória, hogy pl. bevágja előre az anyagot, hogy villoghasson. És nem érti, hogy a többiek miért utálják... Más helyeken meg a társaság lelke, ha a barátaival van. Nyilván ők úgy szeretik, ahogy van.
2015. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!