Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az jelent valamit ha van...

Az jelent valamit ha van rajtam anyajegyekböl egy pár forditott háromszög plussz a hóroszkopom rák és annak ugyebár a hold a bolygója annak is ez a jele a 3as a szerencseszámom ezek között lehet valami féle összefügés vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés
ja és a rák az víz horószkop és annak a jelképe is a forditott háromszög

#jelentés #forditott háromszög
2015. márc. 11. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
aha nem
2015. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Küldj róla egy képet.
2015. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ozmium42 ***** válasza:
0%

Illuminati confirmed

ja nem...

2015. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent.
2015. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Véletlen.
2015. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Illuminati? Uramisten....annak születni is lehet? xDD

Amúgy szimplán csak unalmas az életed és izgalomra vágysz, valamire ami természetfeletti.

Amúgy ha unatkozol keress rá szellemekre és démonokra. Ajánlanám a keleti természetfeletti lényeket. Azok izgalmasak. Nem úgy mint a magyar természetfeletti lények például a nyíregyházi repülő yeti...

2015. márc. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves elöttem válaszolo én csak kiváncsi voltam lehet e valami jeletősége ennek.A 3as számnak nagy jelentösége van az életemben és ez kicsit piszkálta a fantáziámat,én csak megkérdeztem de te már egyböl leszidtál mert szerinted unalmas az életem de had mondjam el nem az.Volt már velem természetfeletti dolog de ez már más téma.Na ugyhogy ha valakit nem ismersz ne unalmasozd le!És képzeld el már elégge sok mágiával és természetfeletti dolgokal foglalkozo könyvet,weblapot olvastam el,és nem vagyok egy új harry potter jelölt
2015. márc. 16. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!