Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák skorpió aszcendensű...

Rák skorpió aszcendensű férfinek rák mérleg aszcendensű lánynál van esélye?

Figyelt kérdés

Én magam is visszahúzódó vagyok de azért próbálkozok de egy határt nem merek túllépni talán a lassú víz partot mos..

És ő is egy zárkózott magányos személy aki végtelenül kedves, de magányos..


Nem tudom én meg tudnék e felelni neki..


2015. márc. 20. 20:53
 1/6 anonim válasza:
58%
Szerintem inkább próbálj a józan eszedre és a megérzéseidre hagyatkozni, mint a horoszkópra. Hülyeség az egész.
2015. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Részbem (!) igazad van de annyi biztos hogy nagyon hasonlítunk és ennek van egy kevés köze ahhoz hogy ős is és én is Rák napjegyűek vagyunk..


Ritka és egyedi vonzalom ez de én meg nem merek közeledni mert egyenlőre sanszos az elutasítás ha másnem azért mert olyan a szituáció a munkahelyen.. Szóval adott egy tipusú beosztott és egy teljesen más jelenleg jóval magasabb végzettségű

2015. márc. 20. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátkozzál vele nyugodtan.
2015. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is Rák-Rák pár vagyunk házasságban, már 27 éve.Csendesek visszahúzódóak mind a ketten, de imádunk kirándulni,horgászni, nem unatkozunk együtt...
2015. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem van ha elég bátor vagy hozzá és egyébként ez nem az aszcendenstől függ hanem a kisugárzástól az aurádtól. mondjuk ha kék az aurád akkor egy piros aurás lánynál ne próbálkozz...
2015. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 magorg válasza:
ugyan már ez nem így megy... nem így startolunk egy kapcsolatot meg felehetsz neki akármilyen is vagy a hangsúly a SZ E R E T E T
2015. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!