Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió lány, ikrek aszcedenss...

Skorpió lány, ikrek aszcedenssel és bika holdjeggyel és kos fiú mérleg, vagy szűz aszcedenssel és halak holdjeggyel? 15évesek. öszeillünk?

Figyelt kérdés
Nem kell a "ne ez alapján ítéld meg,hogy összeilletek e" duma..ha valaki tud valami ÉRTELMESET,akkor írjon ide:) köszi

#htrrth
2015. febr. 24. 18:21
 1/5 anonim válasza:
A skorpioval rettenet nehez :S haragtarto, robbanekony, hirtelelenharagu, sokszor kegyetlen. Nem tudom melyik tagja vagy a parnak, de ha a fiu inkabb ne menj bele. Mellesleg ez hogy jon a csaladi kapcsolatokba?
2015. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? válasza:
miért nem az ezoban kérdezed?
2015. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon értelmesek vagytok.leszartam a kategóriát.miért nem a kérdésemre válaszoltok?
2015. febr. 24. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2015. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom mi a bajod. Az elso es a negyedik eleg jot mond.
2015. febr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!