Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő kapcsolata halak...

Skorpió nő kapcsolata halak férfival? Akinek volt benne része, hogy működött/működik?

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehetséges, mert a skorpió a vízben fullad meg, a halak meg a szárazföldön.
2015. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
A Halak nagyon sokat tűr a Skorpiónak. Családban már láttam többször ilyen kapcsolatot és engem nagyon lefárasztott az a több éves érzelmi hadakozás, fölösleges piszkálódás, bosszúlgatás. Mindkettő nagyon unalmas ebből a szempontból.
2015. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most ez komoly?
2015. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2015. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a horoszkópokban, de észrevettem a kérdést. Pont ez volt a felállás, szerintem a lehető legtökéletesebben működött, 4 és fél éve kezdődött, de még ma is lángol bennem, olyan mértékű szerelem és szeretet van bennem, bármit megtennék, hogy együtt lehessünk, sajnos rajtunk kívülálló okok miatt kellett szakítanunk.. :S
2015. máj. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a horoszkópban, de itt egy példa: Szüleim pont ilyen felállásúak, irigylésre méltóan boldog házasságban élnek 30 éve.
2015. máj. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös válaszolótól kérdezném azt, hogy pontosan mi tetszett nektek egymásban? Lehet, így kicsit pozitívabb képet tudunk alkotni pl. a Skorpióról. Előre is köszi.
2015. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


Én vagyok a skorpió lány, sajna magamról annyira nem tudok kívülállóként gondolkozni, de én nagyon harmonikusnak éreztem azt a 2 és fél évet. Nem volt egy üres perc sem kettőnk között, nem kellett gondolkodni, hogy jaj, most mit mondjak neki, olyan természetesnek tűnt ez a kapcsolat, ha objektíven nézem az eseményeket, akkor azt tudom mondani, hogy sokat beszéltem, érdekelt ő, ezért sokat kérdeztem, ő nagyon tanult ember, sok dologra megtanított, vicces volt, de a beszélgetésekben én domináltam. De mivel ő egy végtelenül kedves, higgadt ember, ezért mindig meg tudtuk beszélni a konfliktusokat, ha megharagudtam rá valami miatt 1-2 napig mint egy kiskutya "szaladgált körülöttem", próbált a kedvemben járni, de ez fordítva is igaz, ha én megbántottam szinte a nyakán csüngtem, de akkor nekem tényleg csak ő számított. Úgy éreztem, hogy ki is egészítjük egymást, egy másik oldalról pedig szinte ugyan olyanok vagyunk. Én egy hevesebb, szókimondóbb természetet képviseltem, ő pedig a bölcs, aki megnyugtatott és magához ölelt. Hát így tudnám leírni. Sok helyen olvastam, hogy halak és skorpió nem jó párosítás, de én így, hosszú idő múltán is a fél karomat adnám érte.

2015. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is egy majdnem 2,5 éves kapcsolatom volt halak fiúval. Imádtuk egymást. Igazából még mindig imádjuk egymást csak túlságosan makacsok vagyuk. És jelenleg "élni" akarunk mindketten. 3honapja nem vagyunk együtt mégis valahogy mindig visszatérünk egymáshoz. Csodálatos volt az együtt töltött idő. Igaz se veled se Nélküled. Folytonos piszkálódás. De álompár voltunk/vagyunk. Egy unalmas percünk se volt együtt, és meghaltunk egymás nélkül. Nem bírja a hisztit a halak pasi, bár sokáig tűr és nagyon nehezen nyílik meg és mesél neki fájó témáról, de ha egyszer elkezdi félbe ne szakítsd mert akkor várhatsz rá akár fél évet is mire újra megnyílik. Amúgy nő skorpióként vonzom a halak pasikat. Valami van bennük ami engem is nagyon megfog. Hogy egyik percben bármit megtesznek értem utána pedig közönyösek, ettől megőrülök és én futok utánuk. Egyszerűen ez leírhatatlan. Nagyon jó párosítás minden esetre. Csak a sértődéseket jól kell kezelni. Es a skorpió nőt mindennap meg kell hódítani.
2015. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!