Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bikák az alábbi ma (2015....

Bikák az alábbi ma (2015. 05.11) mennyire igaz rátok?

Figyelt kérdés
"Ne csodálkozzon, ha egyedül érzi magát, mert valóban magára maradt. Ezt elsősorban annak köszönheti, hogy kiszámíthatatlanul viselkedik, ideges és másokat okol még azokért a hibákért is, amelyet Ön követ el. Amíg nem találja meg az okát ennek, nem is reménykedhet abban, hogy javíthat a helyzetén, hisz önfegyelemmel csak ideig-óráig képes uralkodni magán, de eközben csak tovább nő a belső feszültsége."
2015. máj. 11. 09:10
1 2
 1/14 bollocks ***** válasza:
96%
Nem tudom, milyen választ vársz, ugyanis kevés szarvasmarha szokott internetezni.
2015. máj. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Bikajegyűek.


Amúgy jó pofa. A kosoknál a párosujjú patásokkal szemben lettél volna előítéletes, hogy nem igazán interneteznek.

2015. máj. 11. 10:43
 3/14 A kérdező kommentje:
.* ?
2015. máj. 11. 10:44
 4/14 anonim ***** válasza:
rám egyáltalán nem igaz egyik része sem
2015. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Rám nagyrészt igaz, bár én az okát is tudom és a belső feszültségem inkább csökken emiatt. De az is igaz, hogy én ma szülinapos bika vagyok :)
2015. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
sajnos ez rám nagyon igaz ma. :-(
2015. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Első válaszoló: Hát ezen besírtam :D heheheh...
2015. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#5 Sok boldog születésnapot, és kényelemben, anyagi biztonságban telő hosszú életet kívánok neked!
2015. máj. 11. 13:09
 9/14 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem a páromat, azt mondja, nem igaz, pedig én mintha láttam volna rajta némi belső feszültséget.
2015. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem reklámozom a forrást. De nem hittem, hogy nálam aki csak óriási ellentmondásokkal vagyok tele a születési képletemben a Bika jeggyel, mégis ~70-75% eséllyel - Ami kevesebb mint elég, amúgy is. - lehet mindössze születési jegyre szűkítve írni egy ilyen napi szintű napi rövidke előrejelzést és értelmezést és "tanácsadást". Ne dőlj be a telefonos jósoknak! Ha kíváncsi vagy ilyen keres ingyenes dátum beállítóst ahol az órát percet is beállíthatod. Van ilyen több is, bár vándorolnak.
2015. máj. 11. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!