Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az eddigi kapcsolataidat...

Az eddigi kapcsolataidat tekintve mennyire stimmel az alábbi kalkulátorban kidobott százalék érték, meg a rövid leírás?

Figyelt kérdés

csak kíváncsi vagyok, kinél mit dobott a "gép" és ahhoz képest mit az élet


[link]


2014. szept. 4. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nálam nem jól dobott ki mert egy lanyt akit nem szeretek majdnem utalom kidobott rá 92 szazalekot pedig helyesen beirtam a nevet meg a szuletesi adatokat ez csak csalas.
2014. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak egyet néztél meg, vagy többet is? Tényleg kíváncsi vagyok, no.

Nálunk én néztem a családtagokat, 90% fölötti egy párnál se volt, általában 50-90% között, ahol több a marakodás, ott kevesebb. Én magamat is teszteltem, 90% fölött nekem az párkapcsolatnak olyan "túl tökéletes", unalmas, nincs benne kihívás, ami idővel bosszantó, viszont remek barátságok alakulnak ki nálam ilyenekből, 50% alatt meg a túl sok különbség, ami miatt inkább nem érzem működőnek a dolgokat párkapcsolatban, viszont az élet bármely más területén (munkában akár), működő lehet. Nem csekkolgatom előre a dolgokat, inkább mikor már valami felmerül, hogy akkor nézek rá, mégis, mit dob. Persze nem teljesen pontos. Egy 100%-os párt ismerek igazából, ők nagyon egymásra találtak.

2014. szept. 4. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez még csak születési órát se kér, azaz az aszcendenst sem nézni, szóval félrevezető.


Kíváncsiságból megnéztem magam és két exem. Egyikkel 43%, ezt soknak tartom... Másikkal 71% ezt még inkább...


Megnéztem a szüleimet, akik a válásukig veszekedősek voltak egymással, aztán elég drámain váltak, és utána sokáig szidták egymást... nekik 96%...


Erről ennyit. :)

2014. szept. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy pontatlan, tényleg csak kíváncsiság. :-)
2014. szept. 5. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!