Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak csillagjegy, oroszlán...

Halak csillagjegy, oroszlán aszcendens és bónusz egy ikrek holdjegy. Akkor most milyen is a jellemem?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok,ezekre alapozva mennyire vagyok kretén? -Attól eltekintve ,hogy képes vagyok hinni ebben a csacskaságban-

Igazándiból kezdetben nem is igazán érdekelt ez az egész,de jött az elmélet,hogy 12 tanítvány,12 jellem...De lehet,hogy a Jehovák is lóvá tettek nemkülönben a horoszkóppal. :'D

Uhm..És ebből kifolyólag..Vízöntőkkel milyen lehet a baráti kapcsolatom? Jól kijöhetnék velük?


15/L


2015. máj. 11. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Túlságosan keveset írtál. Azscendens uralkodója hol áll stb.

Amúgy a személyiséged ellentmondásos. Vezetni akarsz (aszcendens) (de még nem tudod hogy az emberekért uralkodsz és nem ok vannak érted hogy szolgáljanak hanem neked kell őket szolgalnod) - csapongsz és inkább intellektuális és kissé felületes vagy (ikrek Hold) amit hajlamos lehetsz úgy megélni hogy te mennyi mindenhez értesz (buktatója hogy nem bírod rávenni magad az elmélyülésre semmiben)/ előnye hogy jól meg tudnád fogalmazni az erzeseidet - de ezek nem olyan mélyek.

Aszcendens tűz jel amit táplál a levegő Hold ez eddig oké. Intellektuális érzelmi világ inkább arra van igényed hogy beszélgessenek veled. Sosem leszel lelkileg elmélyült mint egy vizjegyu Hold de passzolni fogsz más levegő holdashoz majd ilyen társat keress.

A tüzet meg a levegőt irtózatosan üti a Halak Napjegy. Kétszeresen is arra kesztethet hogy nem bírod megérteni saját magad mivel 1) halak vagy elveszel saját magadban vay ami meg rosszabb elmenekulhetsz is 2) vezetni akarsz (Leó) meg intellektualizalni (érzelmi területen ráadásul) amihez hozzáadódik egy vizes személyiség (krisztusi jegy, legmagasabb szintű szeretet, a 12. Jegy ebből a szempontból a legfejlettebb vagy ha ez megviseli akkor lezüllhet képes sajnáltatni magát de csak magának árt -halak)

Szóval adva van a vizes, kiáradó személyiséged, aki utalja ha be korlátozzák de imád elmenekülni és szereti az embereket. Igenyed van a mely lelki életre de az első gond hogy magadban nem találsz akkora mélységeket mer levegős az érzelmi jelolod. Ez neked frusztráció. Mert érzed tehetséges vagy de annyira elüt ez a tehetség az igenyeidtol! De mivel türelmes vagy (Halak) ezért adsz magadnak esélyt (amúgy is mindig leköti valami a figyelmed) és érzed az Oroszlán húzó erejét.

Testi lelki mentális összességünk az aszcendens, a nyíl hegy csúcsa ahova tartunk és egyre inkább olyanok leszünk.

Milyen egy oroszlán? Játékos hajlamos a depresszióra belül kissé meg van törve de ezt csak o tudja. Nem feltétlen megtört de dilemmája hogy meg akar felelni. Szeretetteljes (máshogyan mint a krisztusi szeretetet követő halak), az o szeretete személyes és törődő, meleg kályha.

Kivételes képességei miatt uralkodónak hiszi magát de rá kell jönnie hogy akkor érnek valamit ha ezzel szolgálja a csoportját onnantól minden kafa.

Közben az ikrek Hold értelmessé teszi. Vigyázz soha ne taposs át embereken ( tuzjegyek durvábbak) miközben el vagy foglalva a külvilággal (ikrek) mert nehezen bocsatanad meg magadnak avagy soha (halak személyiség)

2015. máj. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy vizonto sok esetben a hetedik hazadba esik a napjával. Mivel fiatal vagy, esetedben ez igen fontos mert nem házasságot akarsz kötni de korodban fontosak a szoros barátságok.

A hetedik ház a te meg én kapcsolatok haza.

Nagyon sokat tudnál tanulni egy vizontotol és előnyökre tehettek szert.


Először is a Halak a zodiakus következő jegye és hivatalosan minden jegy megtanulta az előző leckejet ergo kicsivel többet tudsz nála :D ez azonban ösztönös dolog és személyiség szinten fog megmutatkozni. Ha udvarias, nyitott maradsz és nem kapod fel a vizet (felesleges hisz sosem sértene meg senkit egy vizonto) akkor tanulhat tőled ami neki jo. Ezt ne úgy képzeld el hogy kis előadásokat tartasz hanem hogy gondosan válaszolsz a kérdéseire odafigyelve hogy mit kérdezett és értette e a válaszod.

Aztán oroszlán leszel egyszer ugye mert meg csak kezdemenyke vagy ugyanis az aszcendens az az ami fele tartunk. Szerintem szerezz be sürgősen egy jo leírást az oroszlánrol és elmondom miért.

Ezek ellentétes jegyek és itt bizony a vizonto hat jeggyel érettebb. Kiváló ha te a vizonton akarod kikiserletezni hogy mi is lakozik benned de kétlem hogy a kivancsisagon túl ennek örülne a vizonto. Mivel ez mindenkit megviselne, egy önmagát nem ismerő eledezo oroszlán belső tartalékait hogy rajta tarjak fel nyersen. Kivételesen figyelj oda arra hogy milYen egy oroszlán mik a hibái (uralkodás bizonytalanság külsőségek) és mik az erősségei. Ezeket tudatosan kezeld. Vizonto mindkettonek örülni fog. Egyébként ha ez megvolt akkor tanulni tanulni tanulni tőle eszmeiseget stb de ne csak meghallgasd hanem gyakorlatok. Jo oroszlán leszel majd akkor. :-) rajta ne próbálj meg uralkodni

Amúgy az ikrek holdad meg szereti őket nagyon

Halakkent igyekezz kevésbé szeszélyes és -tudom lehetetlen- kiszámítható lenni a szamara. Azt mondom megéri mert az aszcendensedet kibonthatod hajra

2015. máj. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vizontonek és halaknak közös uralkodója a Szaturnusz

Ne hagyd h elvesszen a játékosság a spontaneitas s csak a melora tanulásra figyeljetek

De ne dúvad oroszlánként lazadj ez ellen ;)

2015. máj. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon,de nagyon szépen köszönöm a válaszokat. ((:

Mit gondoltok,az segíthetne,ha mérlegelnék és kiemelnék minden jó illetve rossz tulajdonságot az eredményemből és ezekre alapozva cselekednék?

Egyébként alaposan átolvastam az oroszlán aszcendens és magát az állatöv jellemzését is.

Vannak igazándiból tulajdonságok,amik illenek rám,de olyanok is,amik abszurd nem,pedig ezek igazán csak meghatározzák az Oroszlán jellemét.

Példának felvetve igaz,hogy birtokolni azt nagyon tudok (inkább tárgyakat mint személyeket) ,de abszurd nincs érdekemben,hogy átvegyem az irányítást bármi felett is. Nem szeretném soha többnek mutatni magam annál,ami tényleg vagyok. Inkább a háttérben meglapulva követem az eseményeket,bár,ha valamit helytelennek tartok,próbálom "megtéríteni" az embereket és igyekszem ráerőltetni őket az én álláspontomra,de ez soha se sikerül. Vagy rögtön azzal az elején a tudatomra adják,hogy bármit mondok,őket nem lehet meggyőzni. Ilyenkor már jobbnak látom,ha hagyom az egészet,mert nem akarok vitát. Ilyenkor igazándiből nem is tudom valami jól kifejezni magam ,de egyébként is valami brutális a beszédkészségem. Még egy indok,amiért inkább a háttérben maradok,mert nem akarom jobban leégetni magam azzal,hogy nem tudok beszélni rendesen. :')


És így utólag még egyszer köszönöm a válaszokat. Sokat segített. Igyekszem majd,amennyire tőlem telik. Lehet,tényleg van ebben valami,de a heti és napi horoszkópokat továbbra is kerülöm nagy ívben.


-Vízöntő...Igazából egy rokonról lenne szó,aki nagyon nem csipáz. Azért is kérdeztem rá,hogy lehetséges e vajon ,hogy ennek gyökere a horoszkópból ered.:'DD De egyébként magát a jegyet nagyon kedvelem és minden ilyen jegyben született emberre is felnézek,mert egyszerűen lenyűgöznek.Nem tudom,miért. Ezt nem lehet megmagyarázni ((: -

2015. máj. 12. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen ennek a gyökere a horiban is gyökeredzik, de sose felejtsd el, hogy ezen a hajón te vagy az irányító. Ha ennyire komolyan veszed, érdemes lehetne megcsináltatnod a képletedet egy komoly és ETIKUS asztrológussal, mivel könnyen lehet, hogy nem ismered fel egyszerűen magadban a dolgokat. Nos azt viszont nem tudom elvállal-e 18 éves kor alatt. A horoszkópban nagyon könnyen tud veled ellenszenvezni egy vízöntő, azért írtam kimerítően le, hogy mikre vigyázz. De egyébként meg lehet vele beszélni. Ha nincs a háttérben semmi más, családi érdekellentét, akkor csak megmondja. Jobb korán kibékülni, mint sosem.


Példának okáért nem ártana tudni, hányadik házadba esne az ő napja, illetve hogy hol van a leo napod hányadik házadban ilyesmik. Majd még olvaslak, most rohanok, puszi

2015. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább a háttérben meglapulva követem az eseményeket,bár,ha valamit helytelennek tartok,próbálom "megtéríteni" az embereket és igyekszem ráerőltetni őket az én álláspontomra,de ez soha se sikerül


Szóval erre gondoltam, hogy az oroszlán másokat szolgálva uralkodjon csak, ne önmaga fényéért. Ez életfeladat.


Vannak ingyenes oldalak, ahol a teljes horidat elolvashatod ingyen, pl asztronet.

2015. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ohh,igazad van. Ezt csak most tudatosult bennem. Hogy én mennyire zsarnok vagyok :)))

Ismét köszönöm a válaszodat. Igyekszem jártasabb lenni a dologban. Nagyon felcsigázott ez az egész. A tudásszomj,hogy tudni akarom,ki vagyok én és hogy lehetek jó ember. (:

Igazából a "házak" fogalmával nem igazán vagyok tisztában. Ez mit is takar maga alatt? Felvázolnád ,ha kérhetlek (: ? A házak egyet jelentenének a bolygókkal?

Olyant még ugyan találtam a személyre szabott horoszkópnál (astrnet,de más oldalakon is ezen eredmények jöttek ki) ,hogy Uránusz a Vízöntőben és Neptunusz a vízöntőben. Ezekre gondolsz ? Mert még kaptam Plútót a Nyilasban, Jupitert Bikában és van Mars a kosban is. A többi bolygónál az eredeti csillagjegyemet kaptam. Ezek: Merkúr a Halakban és Vénusz a Halakban.

Nos,ennyi.

Próbálom őket alaposabban átolvasgatni,mert még ugyan nehezen ismerem fel a dolgokat magamban.


De nagyon szépen köszönöm a segítséget és azt,hogy időt fordítottál rám. (:

2015. máj. 12. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!