Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » 1988 03 13 születési dátum...

1988 03 13 születési dátum szerencsétlen?

Figyelt kérdés

A 88as szám jelent valamit úgy tudom.

A 13 is kétszer van benne. (313)


2015. jún. 1. 17:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, ám csak akkor, ha nem tervezet gyereknek, alkalmi kapcsolatból születtél!
2015. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló hsz-t nem teljesen értem.

annyit tudok hogy el akartak vetetni, állítólag.

Apám gyozkodte anyámat, hogy vetessen el.

Azóta is mondja neki "mondtam hogy ne szuld meg"

...

2015. jún. 2. 17:30
 13/15 anonim ***** válasza:

Mindenképp kutasd fel apád hozzáállásának a gyökerét. Egy ilyen apa egy életre tönkretehet, ha nem ismered fel a viselkedésének okát, és nem lépsz túl rajta. Érdeklődj rokonoknál apád szüleiről, a körülményeikről, valami biztos ki fog derüni. Lehet, hogy ő is egy nem várt gyerek volt, és nem tud máshogy hozzáállni ő sem a kérdéshez.

Javaslom még a családállítást, kineziológust, egy ilyen tehertől nehéz megszabadulni, szánj rá energiát. Az igazság az, hogy apád szorul kezelésre, de ezt nem fogja beismerni, neked kell helyette megoldani ezt a problémát.

2015. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 *Nekomimi* ***** válasza:

Az egyik válaszoló írta, hogy neki a 13 szerencseszám. Nos ezzel én is így vagyok. Az évek során úgy alakult, hogy a 3, 13 lettek a szerencseszámaim, szóval igen, felfogás kérdése.

Ami meg a 88-at illeti... "A 8-as szám volt az antik világban a szerencse, a paradicsom és a beteljesedés száma. Noé bárkájában nyolc ember menekült meg (Noé, a felesége, három fia, és azok feleségei). A keresztelőmedence nyolcágú. Az arabok, indiaiak, kínaiak, és japánok számára a 8-as szám a teljességet jelenti."


Szóval te döndöt el, hogy akkor most melyiknek is hiszel.. :P

2015. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
13 szerencsés, a nyolcas meg a végtelen jelöli, Neked kettő is van:-)
2015. jún. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!